Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
31 јули 2008
Мислења
2.791
Поени од реакции
1.507
Mislev na Vodja i ostanatava bagra.........

Mislev na sportski igralista,tereni rekviziti, salata Jasmin... Sto se popalivte ko mladi majmuni odma, aj ako ne da ideme od grad do grad i da prasuvame koi sportisti iskocile........I da Vrba doaga od Kavadarci, Riste isto ama vie koga punevte corapi so voda i igravte basket, oni igraa zo MZT vo finalinja.... I Strumica ima ogromni talenti, ama basketot tamu kade e, klub nemaat veke, na toa mislev.... Ti i vo Tunguzija idi ima nekoj talent sto moze da ja zakuca preku Shaq ama ima basket... Bagra niskointelegentni kretenci
Inteligencija = 0.01% --- sto e priblizno na inteligencija na riba (Karas)*

*Karas e riba sto zivee vo vodite na Tikveskoto Ezero.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Inteligencija = 0.01% --- sto e priblizno na inteligencija na riba (Karas)*

*Karas e riba sto zivee vo vodite na Tikveskoto Ezero.

Ajhhhhhhhhh decko faul..... Ribar sum od 3 godini, doma imam akvarium od 100 Litri.... Navivam za MZT-im vristam na provincijalci kako tebe od 5 godini...

Normalno deka nikad nema da se dokazeme, zasto mislite go napagam vasiot grad, a nema vrska... Vie ste 10 dusi ja sam, ama sepak edna slika 1000 zborovi, edno video procenete sami...... PRICELESS

 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
Teslim?? Dobro sea bez karanje prasav dali bil vodja na Lozari, ili pak samo se furase na toj natprevar... Bev ja licno i stvarno vo eden moment se zatepaa megju sebe, demek ne mi glumi Vodja, a edno dete pozadi niv napravi ZiHeil (kako i da e ova)
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
а бе се знае вие немате одговор и ајде одма клипови ставате или мењате тема ве научи цел форум али шо ке ви прајме таа е спас нема титула ич тим никако и тоа а у случај да престанете со бојкот идете во Кавадарци??
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
http://picasaweb.google.com/gorancvetkov23/LOZARI03?feat=embedwebsite#5244765260972108402
http://picasaweb.google.com/gorancvetkov23/LOZARI03?feat=embedwebsite#5244765263499802546

Sto e so nacistickive pozdravi ne mi e jasno...... Ja ne menjam tema, neka se javi deckoto ke dopravime muabet i za ribite i za navivanjeto.... So tebe ne mi ide muabet, ja te prasuvam za sesirko ti muabeti mi vrtis i vo sekoj moment go ceokuvam ona tvoeto BUREK:smir::smir:

Neka pise nekoj za slikive samo me interesira
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
http://picasaweb.google.com/gorancvetkov23/LOZARI03?feat=embedwebsite#5244765260972108402
http://picasaweb.google.com/gorancvetkov23/LOZARI03?feat=embedwebsite#5244765263499802546

Sto e so nacistickive pozdravi ne mi e jasno...... Ja ne menjam tema, neka se javi deckoto ke dopravime muabet i za ribite i za navivanjeto.... So tebe ne mi ide muabet, ja te prasuvam za sesirko ti muabeti mi vrtis i vo sekoj moment go ceokuvam ona tvoeto BUREK:smir::smir:

Neka pise nekoj za slikive samo me interesira
е што не ти е јасно тука зарем нема skinhead во Скопје? Нацист е типчето сеа јасно ти е?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Eden isto covek e i na slikite i na klipot?
не тие слики се од времето на КК. Орка-Спорт сега тој човек има 30 год а тоа дете што е на клиповите е 21-22 год си живее со скинерите од Битола и си фура таков филм детето
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
а бе се знае вие немате одговор и ајде одма клипови ставате или мењате тема ве научи цел форум али шо ке ви прајме таа е спас нема титула ич тим никако и тоа а у случај да престанете со бојкот идете во Кавадарци??
MZT gi zemaa Sokolov, i nekoj nedokazni Srbi (Damjanac,Trailovic, Radoncic) sega i Avramovski, znaci za nasiov bojkot ima nekakov odgovor... Ama nekako koga si del od navivacka grupa kako FA malce e i toa.... Razlistaj niz internet najdi Mkd Sport i vidi sto sakame i sto barame i ke ne podrzis i ke ti stane jasno........ Ako ja gledase MZT-Pelister celo edno poluvreme se peese i se naverduvase edna licnost (ne znam na TV dali se slusalo).... I dodeka ne si ide taa licnost, nema vrakanje na tribini, pa i LA da dojdat na gostovanje... Znaci ne ideme vo Kavadarci, ne deka ne sakame ednostavno BOJKOT
 

Kajgana Shop

На врв Bottom