Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Јебига тоа е.Доналд е звер дефинитивно.Сепак според статистиката највероватно сме имале лоша ден...А за овој Демонче шо пишуваше и неговиот побратим такозван преметкач А1Теем било каков коментар шо би рекле србите е СУВИШАН.Не би го спомнал нивниот тим К.К Струмица во дискусијата бидејќи овде има дечки шо не заслужуваат(Викторианус) да бидат оцрнети поради овие двајца кој очигледно незнаат за кого навиваат
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Како што реков,немал Кол подршка и тоа е,Ништо страшно битно е дека идете понатака.
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Мило ми е што е во нашиот тим ама...
Уште се чудам што бара Кол во македонската лига...:toe:
 

tose_cesc

Oh Arsenal we love you!
Член од
3 јануари 2009
Мислења
753
Поени од реакции
43
Ауф каков дебакал на нашиот шампион
И по коизнае кои пат се покажа дека КОЛ нема подршка од нашите телиња
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Талик Трајко Браун има мала повреда на писките ги наточил негде сеа со ОРцето докторот беа на болницата на преврска али не е страшно уше утре ќе лапа некоа на базентот силен е он :pos2: туку остајте таа шо не отепале не отепале де кажите коа е следна утакмица на домашен терен:helou:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Талик Трајко Браун има мала повреда на писките ги наточил негде сеа со ОРцето докторот беа на болницата на преврска али не е страшно уше утре ќе лапа некоа на базентот силен е он :pos2: туку остајте таа шо не отепале не отепале де кажите коа е следна утакмица на домашен терен:helou:
хахахах ми се допаѓа трачов....браво друже
тоа изгледа му е од некоја го гризнала:pos2:.
знам само дека играме со черно море на 18,а за домашно не знам .....
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Следна со Вардар утре у Скопје па очекувам победа недај боже ако кикснат ќе ги обесам за јајца со тоалетна на Јаворот ки дивите таксисти :D само нз Талик дали ќе може да настапи оти сите знаеме колку зависи играта кога тој не игра..
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
da ne izleze deka se sitam na porazo(sigurno pa pogresno ke me razberete) ama koa bese vo Kavadarci utakmicata de sudijata bil kriv itn.Ta sum se pravil trener,ta gluposti sum pisal...taa e realnosat be prijateli..Gjurov i kompani se tapa,ama loso e koa ke vi stane jasno so poraz od 30-tina kosa,oti drug ako napise realno se prave trener togas.
Tuku nema vrska,odime ponatamu...krivo mi e so e tolku golem porazo,ama turi mu pepel.Isto ke e i u domasno prvenstvo,ke izgubete od Rabotnicki,poslabi ste...aj ne komentiram poveke,pa ke me napravete trener
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
da ne izleze deka se sitam na porazo(sigurno pa pogresno ke me razberete) ama koa bese vo Kavadarci utakmicata de sudijata bil kriv itn.Ta sum se pravil trener,ta gluposti sum pisal...taa e realnosat be prijateli..Gjurov i kompani se tapa,ama loso e koa ke vi stane jasno so poraz od 30-tina kosa,oti drug ako napise realno se prave trener togas.
Tuku nema vrska,odime ponatamu...krivo mi e so e tolku golem porazo,ama turi mu pepel.Isto ke e i u domasno prvenstvo,ke izgubete od Rabotnicki,poslabi ste...aj ne komentiram poveke,pa ke me napravete trener
:bravo::bravo: господине Фил Џексон ај сеа гледај си АБа и моли се чичо Зоки да не го затворат.:pos2: А за тоа дека ќе загубиме од Работничи времето ќе покаже има време до крајот па така да во јуни месец ќе констатираме кој бил подобар кој полош:helou:
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
725
Поени од реакции
218
abe tastatura trpi se,a i site sme jaki i pametni tuka...aj procitaj ponazad postovite i sporedi koj grese,koj e u pravo,i sto ne sum pogodil...a i imam minat trud za da a razbiram poveke od tebe..samo izgleda pa ke si iznenaden neprijatno,kako Makedonija pat od snego u dekemvri.

a so ke ja gledam Aba...smesni se,zalno e da gi gledas..arno izbrkaa gi tie penzionerite bitolski,pa saa kolku tolku licat na nesto.Za Zaev...e cul te gospod...neka go zatvorat ako e kradel.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ејјјј еве го виа па дојди а бе те има те има и наеднаш ке те снема и после некое време па ке се појавиш ако си некој што ја предвидува иднината оди со клеопатра незнам која телевизија беше и гледајте му на луѓето таму не тука на форуми да ја злоупотребуваш твојата професија :icon_lol::icon_lol:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Видовити babarabatin из Струмице види прошлос и будуќност скида црну магију :pos2::pos2: шала на страна ти имаш свое мислење јас свое Работнички можеби моментално за нијанса е подобар со 2 те засилувања што ги донесоја посебно мислам на Угриновски дечкото е многу добар плеј така да до Јуну има многу време дотогаш може се да се случе можеби Фени ќе пропадне (пу пу сачувај) можеби Штерјо ќе умре или ќе го затворат така да времето ќе покаже.:helou:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
da ne izleze deka se sitam na porazo(sigurno pa pogresno ke me razberete) ama koa bese vo Kavadarci utakmicata de sudijata bil kriv itn.Ta sum se pravil trener,ta gluposti sum pisal...taa e realnosat be prijateli..Gjurov i kompani se tapa,ama loso e koa ke vi stane jasno so poraz od 30-tina kosa,oti drug ako napise realno se prave trener togas.
Tuku nema vrska,odime ponatamu...krivo mi e so e tolku golem porazo,ama turi mu pepel.Isto ke e i u domasno prvenstvo,ke izgubete od Rabotnicki,poslabi ste...aj ne komentiram poveke,pa ke me napravete trener
Вака сеа се слагам со постот.Оваа утакмица во средата не ја гледав а таа на домашен терен јас лично гарантирам дека Лионси не изиграа ама ништо посебно такада можевме да ги добиеме.Не би рекол дека Чековски и Соколов прават толкава разлика.А поразот како шо кажа е реален.Лионси имат буџет преку 2 мил и поголеми амбиции ако се сеќавате постирав тука резултати од натпреварите со Партизан,Ѕвезда итн.Тие се квалитетни и очекував пораз но искрено не толкав.
А за Работнички да.Да не изиграваме некои кој никогаш не признаваат и се тепат по глава.Работнички има барем за 20% подобар тим од Фени по актуелните збинувања.Но очекувам и знам дека нашиве нема никогаш да се предадат.Кол и Талик се инзвонредни кошаркари и ако ни останат во тимот верувам дека одбраната на титулата е реална.За коло две е утакмицата во Скопје и по неа многу работи ќе се разјаснат...Јас се надевам дека ќе ја одбраниме титулата но Боже мој ако има подобри однас на терен ќе чиститаме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom