Фан Клуб : Фени Индустри

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Незнам на кој му се смеат мене или тебе размисли добро?? амир А и ви сите ААА амир Б и сите ББББ кој изгледа смешно во оваа ситуација јас или ти јас и лозарите бараме ама и чемата кажа убаво кој има дел од титулата а сите вие други грицкајте си семки се гледа во салата како е поубаво со нас или без нас ТЕАТАР се смее цела Македонија фени у библ лига а нема ни 1000 гледачи а за другото лани јас немав пропуштено уткамица на фени како во гости така и дома за тоа можеш само да :drk: по форумот а тоа шо бараме тебе ич к... да не те боле :helou::helou:
Така е, се знае кој има најногу заслуги за титулата, кога изгубија сите надеж ни беме тиа шо веруваме у тимот и дадоме подршка до крај

Така е и сеа доста се карајте да не ве прекршам ѓоа ваздушна :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: ќе ви го викна Воџа Шеширковски:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:ќе има плачки после :icon_lol:
море де ај видите разберите шо бидна синоќа од муабетот се јавил ли Чемата:smir:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
KAKO NEMA DA GI POZDRAVAM.
POZDRAV DO LOZARI I EVE DA VI KAZAM DEKA TOA SO GO NAPRAVITE LANI PRED POSLEDNATA UTAKMICA SO STRUMICA CE GO PAMTAM CEL ZIVOT. FALA MNOGU VO TIE TESKI MOMENTI KOGA SITE NE OTPISAA VIE NI DADOVTE OGROMNA PODRSKA. USTE EDNAS FALA MNOGU NA LOZARI ZA MINATATA SEZONA. A ZA OVAA NE ZNAM TOCNO SO E RABOTATA IAM PREMNOGU MUABETI I NE ZNAM SO E TOCNO TAKA DA SE NADEVAM DEKA CE SE RESE PROBLEMOT AKO SAKATE EVE I JAS CE POMOGNAM KOLKU SO MOZAM. INAKU ZNAMETO LOZARI KAVADARCI GO PRAVEME JAS I TONI ZA NA TIKVES FLORIDA POZADI SALA.
Еве го најдив постот се измачив малце ама нема врска да ти докажам вие бевте тие што ги отпишавте за тоа ДАЛИ Е ЈАСНО СЕГА!?? :helou::helou: :tapp::tapp:
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
138
Поени од реакции
1
Нека го снема бе ме боле к... ако го снема ваков вештачки клуб не ни ми треба а јас дали сум бил на тиквеш флорида и орка сум бил и сум осетил многу повеќе од тебе а Лозари нема да се распаднат тука сме ни у клубчето си седиме и си пиеме и ке си се веселиме ти додека :drk: на мижорко и на чутукот ти си за жалење не ние :helou::baeh:
Zosto togas odis na utakmici. Sedi si doma. Dodeka ima eden od Lozari vo salata Lozari ke postojat. Nikoj nema avtorsko pravo na imeto. I ne si zemajte se zdravo za gotovo. Lozari se formiraa zaradi sportot vo gradot , za da gi bodrat gratskite ekipi a ne za da ocenuvaat koj ke se raspadne. Del od vas se sram za Lozari. Cuknite a malce timbata do kade odite. Mnogu pozdrav do site so mu e dojdena svesta za sportot vo Kavadarci.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Zosto togas odis na utakmici. Sedi si doma. Dodeka ima eden od Lozari vo salata Lozari ke postojat. Nikoj nema avtorsko pravo na imeto. I ne si zemajte se zdravo za gotovo. Lozari se formiraa zaradi sportot vo gradot , za da gi bodrat gratskite ekipi a ne za da ocenuvaat koj ke se raspadne. Del od vas se sram za Lozari. Cuknite a malce timbata do kade odite. Mnogu pozdrav do site so mu e dojdena svesta za sportot vo Kavadarci.
Дојдена не верувам дека му е дојдена свеста пошто се гледа на утакмица колку народ има срам да да срам сме ни се смеевте првите утакмици али нас не болеше к... не се замаравме какви сме такви сме барем правиме нешто и сме дел од тоа :helou::helou: Ако е за тоа до сега немам пропуштено утакмица како дома така и во гости не одам за тимот одам за играчите од Кавадарци мили ми е шо ги гледам али не ми е мило шо е на чело со таа УПРАВА
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Нека го снема бе ме боле к... ако го снема ваков вештачки клуб не ни ми треба а јас дали сум бил на тиквеш флорида и орка сум бил и сум осетил многу повеќе од тебе а Лозари нема да се распаднат тука сме ни у клубчето си седиме и си пиеме и ке си се веселиме ти додека :drk: на мижорко и на чутукот ти си за жалење не ние :helou::baeh:
Чекај сега си помешал теми.Навивачка група оди и навива на утакмици а не седе по клубчиња и си пие.Збориме за спорт не за КЗЖ(културно забавен живот)А ако размислуваш дека за жалење се тие што одат редовно на утакмици и дркат како шо ти викаш тогаш се лажиш.Многу тимови у свет имат грди управи ама ничии навивачи не се откажале.Тој мижорко го врати спортот во Кавадарци.И ќе оде до крај додека постои Фени фабриката ќе постои и клубот.Да беше некој до сега ќе си ибеше мајката ќе се одкажеше.Па зарем не ви значат нешто преварантите Нано Ружин,Орце Камчев,Бунгурот,Свето Јаневски итн гробарите на кавадаречкиот спорт.Колкава е разликата од нив до овој мижорко.Очигледно не сте свесни.Епа тоа е момци.Не заслужуваме спорт.Ќе згасне Фени Индустри,Свето ќе го фрле тимот у аут и вие пак седете си во клубчето и бидете си другари и дружете се како и сите млади луѓе ама не се нарекувајте навивачи.Навивачите се во сала
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Да не е Ѕвонето со неговите прекрасни диџејски сетови ќе биде тапа у салата, затоа него најногу го поштујме и редовно го поздравујме, театарската претстава не би била тоа што е без... Ѕвончицаааааа :pos2: :pos2: :pos2:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Да не е Ѕвонето со неговите прекрасни диџејски сетови ќе биде тапа у салата, затоа него најногу го поштујме и редовно го поздравујме, театарската претстава не би била тоа што е без... Ѕвончицаааааа :pos2: :pos2: :pos2:
ѕвоне ѕвончица ни те волимоооооооооо хахаха :back:

Во вторник со Крагуевац а? ке ги згазиме јас мислам и со тоа зацврстуваме прво место на табелата така?? пошто таково изгуби од крагуевац
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
да да а во нашава со амак у гости мислам е следна кај рибари в` ензеро ке одиме
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
nie odime na gostuvanje od ekipata nemame sam,o od zagrevanje so snimav eve
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
aj vasite mislenja vo vrska so A.C.A.B vo mak pisite gi na mojata tema da vidime kakvi pi.ki cajkani imame kaj nas i kolku se tie brutalni.pa i kazete nekoja slucka vasa
 

Kajgana Shop

На врв Bottom