Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
moze da mi kazete od koga igra talik braun vo feni od ovaa sezona ili minatata.
a i kolku utakmici ima izigrano lorens mek kenzi za feni
ako moze
pozzzzzzzzzzzz
Не може :nenene: хаха Талик играе 2 сезони незнам колку точно утакмици а Мекензи изигра една утакмица и тоа на турнирот шо беше организиран у чест на Димо КОЊОТ ако сум грешка нека ме поправе некој :salut:
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
99
Поени од реакции
0
go vidote li sinoca navivacot so bese vo vipot si kupil svirce i se pezese toa bese mizorko.a do nego pa bea sednati ci ci ileto i trajko originalniot cutuk i navivaa si go bodrea timot.da mu alaf gi izbrkaa navivacite i sega mizorkovci cutuci i viorkovci neka si navivaat sami.gi gleda cela makedonija so pravat i mu se smeat ama taa e.poz do lozarite i koj gi e_ e mizorkovci viorkovci i cutuci:vozbud:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
go vidote li sinoca navivacot so bese vo vipot si kupil svirce i se pezese toa bese mizorko.a do nego pa bea sednati ci ci ileto i trajko originalniot cutuk i navivaa si go bodrea timot.da mu alaf gi izbrkaa navivacite i sega mizorkovci cutuci i viorkovci neka si navivaat sami.gi gleda cela makedonija so pravat i mu se smeat ama taa e.poz do lozarite i koj gi e_ e mizorkovci viorkovci i cutuci:vozbud:
друже јас мислам редно време е да прекиниш да врегаш.затоа што да не биде тие луге што ги споменуваш во постот ти немаше вчера да гледаш утакмица!немаше да се правите фраери во салата и тука на форумот еве ние сме лозари....без нас неможат.
страм да ви ни еднаш не му дадовте признание на амир(а и не само он туку фени) за задоволството што ви го правеше минатата сезона.
затоа пиши си таму на блогот ваш оти тука гледаш дека одамна не сте тема на разговор!!
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
друже јас мислам редно време е да прекиниш да врегаш.затоа што да не биде тие луге што ги споменуваш во постот ти немаше вчера да гледаш утакмица!немаше да се правите фраери во салата и тука на форумот еве ние сме лозари....без нас неможат.
страм да ви ни еднаш не му дадовте признание на амир(а и не само он туку фени) за задоволството што ви го правеше минатата сезона.
затоа пиши си таму на блогот ваш оти тука гледаш дека одамна не сте тема на разговор!!
Шо бе тебе да не ти го наметиња мижло и чутукот оооо од такви ку*олижачи нас не не бива еден пример ке го спомнам мижло почна да аплаудира за торус додека шутираше тоа момчето слободен и сите тие ку*олижачи по него :aplauz::aplauz: знаеш како изгледааа како кукли марионети смешно смешно али мораат работата му зависи од тоа ако :aplauz: може ке ги унапредат ц ц ц жално жално
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Шо бе тебе да не ти го наметиња мижло и чутукот оооо од такви ку*олижачи нас не не бива еден пример ке го спомнам мижло почна да аплаудира за торус додека шутираше тоа момчето слободен и сите тие ку*олижачи по него :aplauz::aplauz: знаеш како изгледааа како кукли марионети смешно смешно али мораат работата му зависи од тоа ако :aplauz: може ке ги унапредат ц ц ц жално жално
ооо а бе жално ке биде кога ке си замине амир кога ке го снема клубот па кога ке забележиш дека и ти имаш удел во тоа што го нема кк.фени.кога ке нема за кого да аплаудираш,за кого да одиш во салата!ти изгледа си помал па го немаш доживеано распадот на орка спорт на тиквеш флорида да осетиш колку е лошо и болно тоа!!али у секој случај ако се распадне кк.фени ке губиме ние другите а лозари може слободно пак да се распаднат за тоа што ке нема каде да одат освен да се пијанчат во ''клубчето''ако може да се нарече.вака реално гледано ама за жалење сте!:tapp:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
А да престаните да се карате ќе може ли а :nesum: Виќе преку к*р ми е дојдено од расправии кој бил прав кој крив ај доста виќе даа срамота е воа сами меѓу себе очите си ги вадиме да му се сневиди секој нека си гледа својта работа и доста со расправии.бтв Лозари наскоро да се надеваме ќе се вратат на Фени работите одат на подобро и така да не а ебите работата пред време:nesvest::kesa:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
ооо а бе жално ке биде кога ке си замине амир кога ке го снема клубот па кога ке забележиш дека и ти имаш удел во тоа што го нема кк.фени.кога ке нема за кого да аплаудираш,за кого да одиш во салата!ти изгледа си помал па го немаш доживеано распадот на орка спорт на тиквеш флорида да осетиш колку е лошо и болно тоа!!али у секој случај ако се распадне кк.фени ке губиме ние другите а лозари може слободно пак да се распаднат за тоа што ке нема каде да одат освен да се пијанчат во ''клубчето''ако може да се нарече.вака реално гледано ама за жалење сте!:tapp:
Нека го снема бе ме боле к... ако го снема ваков вештачки клуб не ни ми треба а јас дали сум бил на тиквеш флорида и орка сум бил и сум осетил многу повеќе од тебе а Лозари нема да се распаднат тука сме ни у клубчето си седиме и си пиеме и ке си се веселиме ти додека :drk: на мижорко и на чутукот ти си за жалење не ние :helou::baeh:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Жално че било коа че заминел Амир, е шо треба да му го лижам ли за да не замине, џоа он а измислил кошарката
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Жално че било коа че заминел Амир, е шо треба да му го лижам ли за да не замине, џоа он а измислил кошарката
Така е такви ги има многу така беше и Орце камчев и ред други сите тие се вештачки клубови за мене постое само ТИКВЕШ ништо друго а за Амир нека му го лиже Дивна упсс усвари скарана му е сега
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Нека го снема бе ме боле к... ако го снема ваков вештачки клуб не ни ми треба а јас дали сум бил на тиквеш флорида и орка сум бил и сум осетил многу повеќе од тебе а Лозари нема да се распаднат тука сме ни у клубчето си седиме и си пиеме и ке си се веселиме ти додека :drk: на мижорко и на чутукот ти си за жалење не ние :helou::baeh:
а бе прочитај што си напишал-вештачки клуб???:kesa:
а каков е природниот де молимте објасни!:tapp:и еве по твојата прва реченица гледа цела мкд какви навивачи ние си имаме.еј ке ни направиш услуга на цело кавадарци ако прекинеш да трескаш работи тука по форумот.замисли колку во моментот луге ти се смеат!!
и друга работа јас не навивам за амир,за трајко ли беше ....
јас навивам за чемата,доналд,преката,талик и да не ги набројувам!
мене ама иш не ми е гајле кој седи во ложата за тоа што јас од него немам ништо.ни мобилен му барам,ни канцеларија со нет...
п.с-извини ѓоко знам дека не е потребно ова али ова ми е последен пост.поз до тебе ти си прав лозар!
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Ногу јасно, јас кошарка следам и играам 15 години и неам утакмица испуштено на Фени а мене да ми се праве главен некој шо има епизодна улога туа сум а ебал мајка му шо че биде така
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
а бе прочитај што си напишал-вештачки клуб???:kesa:
а каков е природниот де молимте објасни!:tapp:и еве по твојата прва реченица гледа цела мкд какви навивачи ние си имаме.еј ке ни направиш услуга на цело кавадарци ако прекинеш да трескаш работи тука по форумот.замисли колку во моментот луге ти се смеат!!
и друга работа јас не навивам за амир,за трајко ли беше ....
јас навивам за чемата,доналд,преката,талик и да не ги набројувам!
мене ама иш не ми е гајле кој седи во ложата за тоа што јас од него немам ништо.ни мобилен му барам,ни канцеларија со нет...
п.с-извини ѓоко знам дека не е потребно ова али ова ми е последен пост.поз до тебе ти си прав лозар!
Незнам на кој му се смеат мене или тебе размисли добро?? амир А и ви сите ААА амир Б и сите ББББ кој изгледа смешно во оваа ситуација јас или ти јас и лозарите бараме ама и чемата кажа убаво кој има дел од титулата а сите вие други грицкајте си семки се гледа во салата како е поубаво со нас или без нас ТЕАТАР се смее цела Македонија фени у библ лига а нема ни 1000 гледачи а за другото лани јас немав пропуштено уткамица на фени како во гости така и дома за тоа можеш само да :drk: по форумот а тоа шо бараме тебе ич к... да не те боле :helou::helou:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Така е, се знае кој има најногу заслуги за титулата, кога изгубија сите надеж ни беме тиа шо веруваме у тимот и дадоме подршка до крај
 

Kajgana Shop

На врв Bottom