Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
И повекето од Лозари одат со Чкембари редовно скоро сите пошто таму повеќе ги почитуваат сванете го тоа! Таму нема ГНАСИ КАКО ВАС што шлапаат гомна само :tapp::tapp::tapp: и ај не замарајте пишете си за фени!! и ке го молам администраторот ако пишуваат од надвор од темата Фан Клуб ФЕНИ да бидат банирани
Се слагам со тебе.А вие одите на Фан клуб Пелистер таму белки нема никој да ви се контре.поздрав
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Трајче иди бе Амир те вика иди купи цигари и сок и сончоглед и мастики за тетка дивна

bidi malku posmiren,kuliraj so bi rekol Donald Kol,so se nerviras tolku.Ti na Katangata od bitola da ne mu kupuis mastiki i semki,pa po tebe si znajs kako odat tie raboti.trinajset pati ti kazaa deka ne e Trajko voa so pise i ti pak taa.Tolku u via dva dena ne seti oti imas cest da se dopisuvas so svetski navivaci so negde pogore gi spomnate kaa osnovaci uste od nia vek i so odele niz cela evropa prvo kaa igraci a sega kaa navivaci.istite so so bitolcani se tepaa u parkot,a vi sega mu go lizite,ali so ja ne go smetam za greska.Ja sum na mislenje deka cela Makedonija treba da bide edna tifo grupa.Duri togas moze ce pocnat da ne esapat segde.A vaka ja sea na via godini treba Zizi da go prasuam so treba da pravam.Tesko mene i na sportot.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
bidi malku posmiren,kuliraj so bi rekol Donald Kol,so se nerviras tolku.Ti na Katangata od bitola da ne mu kupuis mastiki i semki,pa po tebe si znajs kako odat tie raboti.trinajset pati ti kazaa deka ne e Trajko voa so pise i ti pak taa.Tolku u via dva dena ne seti oti imas cest da se dopisuvas so svetski navivaci so negde pogore gi spomnate kaa osnovaci uste od nia vek i so odele niz cela evropa prvo kaa igraci a sega kaa navivaci.istite so so bitolcani se tepaa u parkot,a vi sega mu go lizite,ali so ja ne go smetam za greska.Ja sum na mislenje deka cela Makedonija treba da bide edna tifo grupa.Duri togas moze ce pocnat da ne esapat segde.A vaka ja sea na via godini treba Zizi da go prasuam so treba da pravam.Tesko mene i na sportot.
Добро бе петнајсет пати јас ви кажав не замарајте за Лозари ти па на ЗИЗИ КУР*Т МУ ГО ОТЕЧИ ДА НЕ ТЕ ИМА ЕБАНО ШО СИ МУ ЛУТ ВОЛКУ :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Добро бе петнајсет пати јас ви кажав не замарајте за Лозари ти па на ЗИЗИ КУР*Т МУ ГО ОТЕЧИ ДА НЕ ТЕ ИМА ЕБАНО ШО СИ МУ ЛУТ ВОЛКУ :pos2::pos2::pos2:
tebe u bitola te ebat li pa so davat da navivas so niv.ili moze te placat po 100 evra da navivas kaa tuka so sakas.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
TONI BRAT TI SE TEPASE SO CKEMBARI VO PARKOT A SEGA TI CE ODIS DA NAVIVAS SO NIV. ZDRAVETO SE OZENI INAKU I ON CE DOJDESE VO BITOLA.PA ZDRAVETO NATEPA 5 CKEMBARI NAEDNAS VO KAVADARCI PA BI BILO UBAVO DA ODE U BITOLA DA GO "ISPOSTUVAT" PO BITOLSKI ADET
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Ako Feni go tepa Swislajon vo sreda toa ce mu bide prv poraz vaa sezona na Swislajon.
Za toa treba u sreda da se naprave pekolna atmosfera.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
TONI BRAT TI SE TEPASE SO CKEMBARI VO PARKOT A SEGA TI CE ODIS DA NAVIVAS SO NIV. ZDRAVETO SE OZENI INAKU I ON CE DOJDESE VO BITOLA.PA ZDRAVETO NATEPA 5 CKEMBARI NAEDNAS VO KAVADARCI PA BI BILO UBAVO DA ODE U BITOLA DA GO "ISPOSTUVAT" PO BITOLSKI ADET
na kogo kazuis more masko.voa se deshavki koa via vodzite ne bile ni u plan i programa.mu kaza ja uste vcera koi bile oni.(lebot papo)
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
na kogo kazuis more masko.voa se deshavki koa via vodzite ne bile ni u plan i programa.mu kaza ja uste vcera koi bile oni.(lebot papo)
Nama veza ama mozat bar da naucat nesto od postari navivaci a ne kako mali deca inace jas uste gi cekam nivnite skromni baranja da gi vidam posto sum pisel gluposti. e pa za da ne pisam gluposti cekam odgovor od LOZARI.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Nama veza ama mozat bar da naucat nesto od postari navivaci a ne kako mali deca inace jas uste gi cekam nivnite skromni baranja da gi vidam posto sum pisel gluposti. e pa za da ne pisam gluposti cekam odgovor od LOZARI.

dobro moze se izbacile decata nabrzina,i sigurno i niv sega mu e krivo,ama nazad nema.ubavo ti kaza.sinoca svislajon tepaa u nis tri razlika i krsat se .samo site slozni moze da probame da gi kutnime.najpametno e mislam koj saka u sreda ,ako stvarno gi saka igracite i sportot da se ture se na strana i da urlame site.posle ako treba pa ce tumacime po celi noci so bilo
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Администратор Модератор ке ве молам превземете мерки ова не може вака :nenene: Ја упропастија темата :uvo:
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Администратор Модератор ке ве молам превземете мерки ова не може вака :nenene: Ја упропастија темата :uvo:
neli e feni tema be vodza? ili te stra da ne procitat drugite deca oti ce se naviva pa da ve ostavat vas dva trujca da si brcite tuka?
ili go stra nekoj vodza da ne ostane bez vodstvo?kako ce barame posle celi spiskovi trujca bez dvujca
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Администратор Модератор ке ве молам превземете мерки ова не може вака :nenene: Ја упропастија темата :uvo:
Mamo mamo mi ja zemaa topkata nemoze da si igraam. odi legni si cuvaj go glsot za vo bitola treba da navivas tamu a jas ce go cuvam glasot za vo sreda na FENI da navivam.Daj boze Feni da tepa pa da vi pukne dusata od maka.
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
dobro moze se izbacile decata nabrzina,i sigurno i niv sega mu e krivo,ama nazad nema.ubavo ti kaza.sinoca svislajon tepaa u nis tri razlika i krsat se .samo site slozni moze da probame da gi kutnime.najpametno e mislam koj saka u sreda ,ako stvarno gi saka igracite i sportot da se ture se na strana i da urlame site.posle ako treba pa ce tumacime po celi noci so bilo
Aбе баце кај нас да седиш на запад и да се дериш сите нездрав че те направат, ја некња со Амак шо го допцу пикавецот и сите ме гледат ѓоа будала да сум, таа е полотиката на запад, нема навивање, театар е таму, ја мислам треба брошурички да дават на вратата за да се добие на автентичност при следењето на претставата, ебате менталитетот скапан шо го има виа народот кај нас.

Ја мислам дека ни шо сме така по ватрени при следењето треба полека да почниме да го окупираме и западот, а не мали деца одта 2 саата пред утакмица од шо нема шо да праат и цел вчечаток го уништаут, мора малку по живо да се следе, шо ни фале нас ѓоа неможиме сами да се загрејме.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Едвај чекам да дојде Среда.Ги броам деновите со нетрпение.Да отидам да викам и да навивам за Фени без да го знам Амир и без да го гледам.Така Воџа се сака тим,така воџа се има страст за еден тим...Тоа ми е статисфакција.А сто ти е тебе статисфакција да отидис во Недела за Битола па срекен пат бе другар...
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Ili zenski od gimnazijata odat za si gi vidat simpatiite. na zapad samo tia dole 10 dusi so sedat se stvarno pogodeni a od sega i jas ce mu se pridruzam oti pogore na tribinata samo bla bla.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom