Фан Клуб : Фени Индустри

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
И што сакаш да кажиш дека нашите воџи треба да бидат синови на богаташи ц ц ц ц колку само глупо размислуваш ти :tapp:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
хаха за шо бе другар.За да дојде некој главен и да ми рече дечко ти си Лозар и не смееш да навиваш за Фени пошто занас постое само Тиквеш.Јас си навивам за се што е кавадаречко и секогаш сум во сала и кинам нерви и викам ич не ми е срам од ама баш никој.Ама да дозволам некој без осмо одделение да ми наредува тоа НЕ.А кога ги спомна Чкембари дали знаеш што работат воџите наЧкембари?Адвокати,сопственици на шпедиции деца на директори и слично.
Oваа е најголемата глупост од тебе атанасе искрено не го отчекував овоа страшна работа жално жално
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
хаха за шо бе другар.За да дојде некој главен и да ми рече дечко ти си Лозар и не смееш да навиваш за Фени пошто занас постое само Тиквеш.Јас си навивам за се што е кавадаречко и секогаш сум во сала и кинам нерви и викам ич не ми е срам од ама баш никој.Ама да дозволам некој без осмо одделение да ми наредува тоа НЕ.А кога ги спомна Чкембари дали знаеш што работат воџите наЧкембари?Адвокати,сопственици на шпедиции деца на директори и слично.
Oваа е најголемата глупост од тебе атанасе искрено не го отчекував овоа страшна работа жално жално
Еее ногу касно искапира.Што е жално што тоа е така а нашиве се со осмо е богами жално е.Секоа чест на ислкучоците.А не ми кажувај дека незнаеше за тоа дека не сите ама дел од воџите на Чкембари се интелектуалци
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
И што сакаш да кажиш дека нашите воџи треба да бидат синови на богаташи ц ц ц ц колку само глупо размислуваш ти :tapp:

Не тоа ама ако таткоти е салам големи се шансите и ти да си салам ама ако таткоти е шлупкар тогаш и ти би бил шлупкар.По таа линија мислев
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Што има врска тоа кој е и што е бе мочко еден ти така ли ги делиш луѓето простаку неизживеан ц ц ц ц а шо па ти да не си ногу асолен ти си тежок тапачар после воа шо го кажа
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Koј брат бе он е голо куче да не е фени он ке нема 2 бона у џепот брат му ке го спонзорирал али мислам и дека нема брат
mozis da mislis ti so sakas,ama ima on brat i toa nogu poznat so igrae duri i za Makedonskata reprezentacija,ama ete bas toa ja i go vikam celo vreme.Mnogu si daleku od navivac ti be masko a u nedela ce odis na rakomet.dodeka si tamu prasaj gi tia decata so igraat koj e on
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Што има врска тоа кој е и што е бе мочко еден ти така ли ги делиш луѓето простаку неизживеан ц ц ц ц а шо па ти да не си ногу асолен ти си тежок тапачар после воа шо го кажа
:pos2::pos2: Ај даа до кај стигнаме со муебтот.Со шо те навредив да не се препозна у виа со осмо :pos2:
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Баш така.Да не е Фени ногу луѓе у градот не би биле тоа шо се...И наместо да се крстиме на некои личности(Амир) ние ги омаловажуваме.И сега некој ќе рече моите родители не работат во Фени и к.р ме боли ама не е така.Ако не работи во Фени работи во дуќан кој ќе влезе да купе,доктор е кој ке отиде ако нема пари и ред други работи каде што Фени има индитректо влијание...Во секој случај вие сте лозари и вие си одлучувате за вас и си имате привилегии и закани...Мојот став е тиа дека треба да се најде решение и да се надмине спорот оти времето брзо лета.Друго е еден спонзор кога знае дека има подршка од населението има интерес да спонзорира во спортивно кога гледа дека не се замара народот си вика со ќе спонзорира.Значи за доброто на спортот треба да се надмине се
konecno pameten post.so bi bil cel grad ako ne e feni.koj ducan ce rabote,koe kafene ce se polne,pa i na kraj kraevi od kade via vodzite ce se napieja STOCK ako ne bese feni.samo toa e makedonski sindrom i toa ne se bega.duri nesto koa ce go snema togas nas ni teknue kolku vredelo.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
хаха за шо бе другар.За да дојде некој главен и да ми рече дечко ти си Лозар и не смееш да навиваш за Фени пошто занас постое само Тиквеш.Јас си навивам за се што е кавадаречко и секогаш сум во сала и кинам нерви и викам ич не ми е срам од ама баш никој.Ама да дозволам некој без осмо одделение да ми наредува тоа НЕ.А кога ги спомна Чкембари дали знаеш што работат воџите наЧкембари?Адвокати,сопственици на шпедиции деца на директори и слично.

Еее ногу касно искапира.Што е жално што тоа е така а нашиве се со осмо е богами жално е.Секоа чест на ислкучоците.А не ми кажувај дека незнаеше за тоа дека не сите ама дел од воџите на Чкембари се интелектуалци
E Atanase vidi li koj gi vodi LOZARI se uveri li vo toa sto ja jadam gomna eden mesec. ce odele da navivat za pelister so vardar.SRAMOTA a FENI go bojkotirale ma takvi ne ni trebat u salata davajgazovci.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Tрајче оди бе Амир те вика ај бркај работа таму иди купи му цигари и сончоглед
A be jak navivac ce odis na rakomet a od rakomet ne znais ni r....
MARJAN KOLEV MU E RODEN BRAT NA TRAJKO AKO NE ZNAIS PRASAJ NEKOJ CE TI KAZE ILI OTVORI NA INTERNET ZA MARJAN KOKEV I CE VIDIS A NE DA TRESKAS GLUPOSTI. OF LELE TI SI BIL NAVIVAC
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
:drk::drk::drk::drk::drk::drk::drk: Ајде да му го фаните на ЛОЗАРИ :drk::drk::drk:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Трајче иди бе Амир те вика иди купи цигари и сок и сончоглед и мастики за тетка дивна
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
И повекето од Лозари одат со Чкембари редовно скоро сите пошто таму повеќе ги почитуваат сванете го тоа! Таму нема ГНАСИ КАКО ВАС што шлапаат гомна само :tapp::tapp::tapp: и ај не замарајте пишете си за фени!! и ке го молам администраторот ако пишуваат од надвор од темата Фан Клуб ФЕНИ да бидат банирани
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
:drk::drk::drk::drk::drk::drk::drk: Ајде да му го фаните на ЛОЗАРИ :drk::drk::drk:
Се знам со 70 % од Лозарите и има стварно фини деца ама незнам како си дозволуваат човек со осмо одделение да му биде лидер.И сите тие сакаат да навиваат но кога ќе ги прашам зошто не навиваат тие одговараат така ни е речено.А ја многу забегав зборот ми беше срамно е да се оди на Пелистер Вардар а да не се оди на натпревар на Фени...Целта ми беше тоа а ако некој како тебе ми рече дека сум неписмен исто како мува да прелетала
 

Kajgana Shop

На врв Bottom