Фан Клуб : Фени Индустри

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ako se ide ja obavezno idam i onaka lani idev sam u kav na utakmicite ali vaka sea dr e hehe a daj boze lozarive da se vratat da ima rivalstvo u navivanje atmosfera da se narpaj da zalici sepak na edno derbi na najdobrite dva kluba vo momentov pa koj e podobar neka pobedi poz
беше ли ти во струмица на финалето...тогаш дали виде што се случи од страна на тоа обезбедувањето како што се нарекоа а без сомнение беа алфи и кога лозари извадија наша маичка и ја скинаа...ние само што се побунивме они почнаа да маваат..па незнам како ке биде во кавадарци со АСАВ
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
ke bide isto ke mavaat gandarite po nas znaes kako ne mrazat site zs NIE SME IM IDOLI za sekoja sitnica ke mavaat i publikata ke provocira znam kako u kav lani sekoe idenje morav da se raspravam so lokalnite patrioti koj skopje im e trg u oci taka da ke ima problemi so ACAB samo radi toa sto sme skopjani a ne daj boze da gubi feni toa ke bide mn loso
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ke bide isto ke mavaat gandarite po nas znaes kako ne mrazat site zs NIE SME IM IDOLI za sekoja sitnica ke mavaat i publikata ke provocira znam kako u kav lani sekoe idenje morav da se raspravam so lokalnite patrioti koj skopje im e trg u oci taka da ke ima problemi so ACAB samo radi toa sto sme skopjani a ne daj boze da gubi feni toa ke bide mn loso
не се знае сигурно...знаеме и сами дека има и од нашиве фаци некои кои сами си ја бараат бељата...што секоја утакмица прават инциденти јас не викам не може и полицијата да не нападне и се тоа али ако немаат причина...ништо не ни можат
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Како се сака да не бркаат од наша сала да ни зимааат тапани и се што дадиле за нас СРАМОТ од утре ке се организираме и да им ги вратиме смрдените маици

1.VI KUPIJA TAPANI
2.VE NOSEA NA SEKOE GOSTUVANJE NA TROSOK NA KLUBOT.
3.VE NOSEA NA UTAKMICA NA REPRZENTACIJATA NA TROSOK NA KLUBOT.
4.VI DAVAT KARTI BEZ PARI A VIE GI PRODAVATE.
5.VI ORGANIZIRAAT KOKTEL SPECIJALNO ZA VAS.
I MNOGU DRUGI RABOTI.
A vie na memorijalniot turnir Dimitar Georgiev mu svirevte na POKOJNIK STO BESE PRETSEDATEL NA KLUBOT.
TREBA DA SE ZASRAMITE
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
mozat naogaat pricina ke provociraat i tolku treba znaes kako ke bide se pijano heheh pa mala provokacija od kavadarcanite i ripa policijata odma po nas sekad bilo taka na gostuivanje u dr od iskustvo kazano
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
ke bide isto ke mavaat gandarite po nas znaes kako ne mrazat site zs NIE SME IM IDOLI za sekoja sitnica ke mavaat i publikata ke provocira znam kako u kav lani sekoe idenje morav da se raspravam so lokalnite patrioti koj skopje im e trg u oci taka da ke ima problemi so ACAB samo radi toa sto sme skopjani a ne daj boze da gubi feni toa ke bide mn loso

хахах, вие на кој сте бе идоли бе ???? смешен си !!!
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Па да нормално дека ке купат и дека ке не носат што сакаш со ку* да тропам значи повеќе се цене тоа што го дале они отколку тоа што го направивме ние ц ц ц каков ли народ само живее во Кавадарци Не ти треба да се Засрамиш оваа што го пишуваш а за Димо (Коњот) поранешен директор на фени шо го ограбил цело фени и страдал цел народ свиреше да не претерам едно пола сала глупчо еден глупав
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
zborot mi bese za sk opsto ne za nas nie sea se konslolidarame uste nema logika za cpb da zboram taka poz
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
беше ли ти во струмица на финалето...тогаш дали виде што се случи од страна на тоа обезбедувањето како што се нарекоа а без сомнение беа алфи и кога лозари извадија наша маичка и ја скинаа...ние само што се побунивме они почнаа да маваат..па незнам како ке биде во кавадарци со АСАВ
Не те разбрав баш за кое финале збориш пошто измеша Струмица со Лозари со СПБ.Па ако мозе по конкретно
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Не верувам дека ке се вратат..... многу тешко по реакцијата на Амир додека пиевме кафе тешко тешко ептен.... тешко :nenene::nenene:
So da prajme so AMIR ne izleva vo na ZIZI kaficot pa sega ZIZI bil naluten pa baral proslavite na K.K. Feni da se pravele kaj nego da naprave nekoj denar.
Aj neka kaze nekoj dali ne stanuva zbor za interes.
Pa normalno deka nema da razgovara so vas koga sakate da go iskoristite.

Ne e on glup be prijatele.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
И немој да си измислуваш никој не ни даваше карти ние влегувавме со специјално испечатени лифчиња со некој си печат шо го е*ам од шо беше никој не продавал карти моч*е едно не туку си прај твои филмови у главата
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Не те разбрав баш за кое финале збориш пошто измеша Струмица со Лозари со СПБ.Па ако мозе по конкретно
па на финалето во струмица ајдуци извадија наша маичка и ја искинаа..и ние само што се побунивме....рипнаа алфите на нас направив грешка место ајдуци лозари
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Па да нормално дека ке купат и дека ке не носат што сакаш со ку* да тропам значи повеќе се цене тоа што го дале они отколку тоа што го направивме ние ц ц ц каков ли народ само живее во Кавадарци Не ти треба да се Засрамиш оваа што го пишуваш а за Димо (Коњот) поранешен директор на фени шо го ограбил цело фени и страдал цел народ свиреше да не претерам едно пола сала глупчо еден глупав

Da moze svirese ama najmalku treba vie da svirite
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
So da prajme so AMIR ne izleva vo na ZIZI kaficot pa sega ZIZI bil naluten pa baral proslavite na K.K. Feni da se pravele kaj nego da naprave nekoj denar.
Aj neka kaze nekoj dali ne stanuva zbor za interes.
Pa normalno deka nema da razgovara so vas koga sakate da go iskoristite.

Ne e on glup be prijatele.
Кој кафич бе со лафиш ти бе прибери се свести се или оди истрчи еден круг околу игралиште и врати се или па ако зимаш некои дроги немој да ги злоупотребуваш по форуми :tapp::tapp::uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom