Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не ставајте овде какви ќе бида шалојте, зошто “некој“ ќе напрае ист таков уште пред да ги извадимо. Ќе ви текне пред некое време со новите дуксови на Војводи, кога комшиеве “одзеле“ дукс на некој уште пред да излезат дуксерите :pos: Какво самоубиство беше тоа, уште ми се смее ка ќе ми текне колку прости људи има по светов :pos:
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.356
Поени од реакции
16.547
Голема побарувачка за шалојве изглеа има :icon_lol:
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Ич не ми се свиѓаа новиве шалови, немаат убав дизајн... Прошлите беа многу подобри...
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
13
Поени од реакции
3
Ич не ми се свиѓаа новиве шалови, немаат убав дизајн... Прошлите беа многу подобри...
зш не ти се свиѓаа ? овја са зимски не са ка тија свилените.... и напрај поубаај ако не ти се свиѓаа овја
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
зш не ти се свиѓаа ? овја са зимски не са ка тија свилените.... и напрај поубаај ако не ти се свиѓаа овја
Знам дека са зимски. Линиите позади со текстот никако не се совпаѓаат, исто и знакот, од едната страна на крај е, на другата у средина... Ја ка што знам неможе кој сака да прави шалоој, се има надредени за тоа. Може боље би било да можеше кој сака дизајн да предложи, ама тоа е тоа...:)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
13
Поени од реакции
3
Знам дека са зимски. Линиите позади со текстот никако не се совпаѓаат, исто и знакот, од едната страна на крај е, на другата у средина... Ја ка што знам неможе кој сака да прави шалоој, се има надредени за тоа. Може боље би било да можеше кој сака дизајн да предложи, ама тоа е тоа...:)
Ти реков напрај ти поубаај
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ај бе па и вие, све нешто не ви чини. Никој не ве тера со сила да земате, кој сака ќе си купи шал.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.356
Поени од реакции
16.547
Ај бе па и вие, све нешто не ви чини. Никој не ве тера со сила да земате, кој сака ќе си купи шал.
Ај, ај и ти знаеш да промрчиш за нешто некад, не се прај светeц :D
Сасвим на место е забелешката на дечкото погоре, шалој ќе се напраа и ќе бида продадени. Ама што дека коа тоа ќе биде само фиктивно, 300 шала а 10 душе на трибина, не ја личи. Војводи ко што знам се навивачка група и треба да направи нешто за да ги врати членството на трибина а не да изиграва конфекција.
Само не знам, како ги учи памет нека тераа, ама ако нешто не се смени на арно тешко му се пишуе и на Тетекс и на Војводи.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
13
Поени од реакции
3
Ае бе вие гомнојадци свегде ве има... све нешто не ви чини.... а кј има муфте први сте.... дур имаше јадење пиење дрога безпрае први бевте на стадион сеа нема и јадете гомна.... и когај сакате да се праа шалој у лето? плус парете нема да ида кј некого у џеб него наменети са за нешто што нетреба да се пишуе на форум и не е за овде.... а вие ако несакате немора да купите има верни војводи за разлика од вас што ќе купа а сеа слободно може да продужите да јадете гомна
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ај, ај и ти знаеш да промрчиш за нешто некад, не се прај светeц :D
Сасвим на место е забелешката на дечкото погоре, шалој ќе се напраа и ќе бида продадени. Ама што дека коа тоа ќе биде само фиктивно, 300 шала а 10 душе на трибина, не ја личи. Војводи ко што знам се навивачка група и треба да направи нешто за да ги врати членството на трибина а не да изиграва конфекција.
Само не знам, како ги учи памет нека тераа, ама ако нешто не се смени на арно тешко му се пишуе и на Тетекс и на Војводи.
Точно, има работе што ми смеќаваа и ги кажуем истите. Ама што ви смеќаваа шалојте? Реков, никој не ве тера со сила да земате, кој сака ќе си земе и крај на муабетот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom