Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
се слажем ќе добија еден ќутек добар не се секирај...
иначе кажите ми у колку саат ќе се собирамо за у прилеп и кде ? поздрав
Najverojatno nema da se ide u prilep radi mnogute problemi u upravava. deka kifla sam dal ostavka , braco go vratil.. i mn sranja se desavaa.. taka da ne e oficijalno ama tesko deka kje se ide.. a ako ima nekoj zainteresiran neka doe so mene ja najverojatno so bus kje idem...
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Najverojatno nema da se ide u prilep radi mnogute problemi u upravava. deka kifla sam dal ostavka , braco go vratil.. i mn sranja se desavaa.. taka da ne e oficijalno ama tesko deka kje se ide.. a ako ima nekoj zainteresiran neka doe so mene ja najverojatno so bus kje idem...
јбг сеа не се иде не се иде:toe:затоа у сала свите у 5 саат у сабота Тетекс-Куманово кошарка:helou:
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Абе све да им ебем на управа и останати у тетекс, што кур имаат врска навивачите со управата и тренерот ?!?!?!
Место сеа да пушта да се гостува кој треба највише за да се излезе од криза, тија играа курот... Цццццц мамичето мамино да им го ебем..
УПРАВА ПЕДЕРИ!!!!

:toe::toe::toe::toe:
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
Najverojatno nema da se ide u prilep radi mnogute problemi u upravava. deka kifla sam dal ostavka , braco go vratil.. i mn sranja se desavaa.. taka da ne e oficijalno ama tesko deka kje se ide.. a ako ima nekoj zainteresiran neka doe so mene ja najverojatno so bus kje idem...
па ај да се организирамо ние сами да земемо едно комбе ќе платимо со наши средства ќе идемо :toe:
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Najverojatno nema da se ide u prilep radi mnogute problemi u upravava. deka kifla sam dal ostavka , braco go vratil.. i mn sranja se desavaa.. taka da ne e oficijalno ama tesko deka kje se ide.. a ako ima nekoj zainteresiran neka doe so mene ja najverojatno so bus kje idem...

Конечно на Кифла му текнало да иде...
И ја би можел со кола да идем,ама кј ќе ми текне дека може е наместена не ми се иде 6 саата пут(натаму-наваму)

Абе све да им ебем на управа и останати у тетекс, што кур имаат врска навивачите со управата и тренерот ?!?!?!
Место сеа да пушта да се гостува кој треба највише за да се излезе од криза, тија играа курот... Цццццц мамичето мамино да им го ебем..
УПРАВА ПЕДЕРИ!!!!

:toe::toe::toe::toe:

Добра е управата барем мие не треба да се жалимо...:toe:
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
treba da gi kaznite igracite nekako mnogu se opusteni ic ne gi boli a se edni od retkite sto zimaat redovno plata vo makedonska liga
 
Член од
4 март 2010
Мислења
76
Поени од реакции
1
Добра е управата барем мие не треба да се жалимо...:toe:
sto e dobra upravata, da izigravaa mangupi da ne davaa avtobus za u Prilep posto situacijata bila haos vo timot?
Pa bsh sea treba najvise navijacite da napraa pristisok i vrz igraci i vrz uprava, a ne da gluma ludilo. Za do sega nemam zamerki osven nekoi ... moze da se kaze deka dobro sorabotuvaja so nas..:smir:
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
Значи автобус дефинитивно нема да има,, поради наводниот хаус у управа. Таке да сеа се вложуаа напори за комбе ама никој као демек нејќел да не вози.. Па ако се договори нешто одма ќе биде напишано на www.vojvodi.com
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
268
Pa i so ke barate..X e utakmicata izgleda,taka da da ne im vrsite pritosok na igracite zatoa ne vi davaat bus...NEma fudbal povejke vo ovaa nasa liga:(
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
И ја мислим дека ќе ја места и оваја утакмица.. како што се збореше 3 за 3 ќе била, ама ако Тетекс победи.. што мене не би ме изненадило, тоа значи дека играчите озбилно ја сватиле работата а управата е сменета.

А за кошарка ?! што сте толку напалени ка н.г. Војводи нема официјален став дека навиа за к.к. Тетекс. што значи ќе се соберете дечурлаана и ќе се издерете у сала. што ја ни малу не го подржуем тоа.
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
100
Поени од реакции
3
И ја мислим дека ќе ја места и оваја утакмица.. како што се збореше 3 за 3 ќе била, ама ако Тетекс победи.. што мене не би ме изненадило, тоа значи дека играчите озбилно ја сватиле работата а управата е сменета.

А за кошарка ?! што сте толку напалени ка н.г. Војводи нема официјален став дека навиа за к.к. Тетекс. што значи ќе се соберете дечурлаана и ќе се издерете у сала. што ја ни малу не го подржуем тоа.
па што имаш ти против децата што навиаја днаска не те разбирам барем покажаја малу љубов према клубот
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
230
Поени од реакции
0
Ај ако му се иде на некој утре у прилеп нека пише ќе земемо едно комбе ќе платимо и ќе идемо
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
па што имаш ти против децата што навиаја днаска не те разбирам барем покажаја малу љубов према клубот
Ti normalen li si sto zboris be ? toa dnska go opravdues sto go napraea 15 indijanci ? gi pcuea od igracite na teteks do dzandarite. stram mi bese sto gi gleav ednostavno. Da bese nekoj drug od strana nz kakvo mislenje kje dobiese za vojvodi... ili idemo svite i mladi i stari, organizirano ili nikoj.
A za krajot da bide najtragicen i da se dokaze neserioznosta , ja zapalia klupata za sedenje i izbegaja.
Pa takov ugled treba da steknuemo ? takvo mislenje treba da imaa ljudive za nas ?


Pa neli nema kombe za u prilep , od kje najdes prevoz ?
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Ti normalen li si sto zboris be ? toa dnska go opravdues sto go napraea 15 indijanci ? gi pcuea od igracite na teteks do dzandarite. stram mi bese sto gi gleav ednostavno. Da bese nekoj drug od strana nz kakvo mislenje kje dobiese za vojvodi... ili idemo svite i mladi i stari, organizirano ili nikoj.
A za krajot da bide najtragicen i da se dokaze neserioznosta , ja zapalia klupata za sedenje i izbegaja.
Pa takov ugled treba da steknuemo ? takvo mislenje treba da imaa ljudive za nas ?


Pa neli nema kombe za u prilep , od kje najdes prevoz ?
И ја не го оправдуем тоа што биле у сала денеска 15 душе и праеле доста глупости,ама ја како што знам на утакмицата со куманово и лирија од чаир ќе се навијало 100% и ова се збори од уште поодамна и сеа наредна недела излеа е утакмицата со лирија и мислим дека треба да присуствува цела група:toe:а за идење у Прилеп мислим дека треба да идат членови над 18 год и нека не се занесуе свекој што му се иде па да отиде и да не посрами свите таму,значи ако се иде нека бида тија што ќе ида над 18 год:toe:
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
Абе едноставно нема превоз, нема кој да не вози. Никој со комбе не се нафаќа да не вози до Прилеп. Ако некој може да најде комбе кажујте побргу.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom