Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Ako можеш у 12 биди пред амнезија ако не иди директно на стадион ќе се навија сигурно.
брат па тоа супер таман у економско учим у 11и30 час ми завршуе таке да успут ми е амнезија:)

Ke ima ne gi potcenuvaj Skopje e tim od Avtokomanda i mn poise go sakaat fudbalot od rakometot taka da spored mene ke ima dobra atmosfera.Ova go kazuvam deka iam drugar od Pirati i bas zborev so nego pred den dva i sakase da padnat so vas demek najslab tim, ke napomenam uste ednas NE GI POTCENUVAJTE pa pozz i se gledamo u avtokomanda zaedno da go proslavime debitnskiot nastap na Tetks u MKd kupot :)
мие смо од тетово иначе опасни не викаа:baeh::baeh::baeh:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.680
Поени од реакции
2.926
Не ги потценуем, посебно не после она со Металург :) Него само прашав дал ќе има место за Пирати на трибина :)
Hehe abe sea ti kazuvam jas kako e ke vidite samite aj da ne zborime pred vreme i jas i vie, zs na Skopje im idat i postarite taka da ke bide zustro u sekoj slucaj :)
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.619
Поени од реакции
1.124
Ајде честито победа нека ни е :smir:

btw, вие што бевте на стадион кажите збор два што се дешаваше и дал имаше навијање...
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Ајде честито нека ви е победа!!!
Гледам дека имало многу голови изгледа му се напраи меракот на akselj4vojvodi да гледа добра утакмица со повеќе голови:vozbud:
 
Член од
1 декември 2008
Мислења
1.043
Поени од реакции
182
:aplauz: Иако знаеме кој е Милано, сепак не е на одмет висока победа. Ќе ја подигне самодовербата, а и 3 бода си се 3 бода.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ај честито победа...не сум арен нешто ме боли глава и криво ми е што не бев :Ѕ
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Еј а може некој да ми каже како стоите сеа на табела?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom