Фан Клуб: Тетекс - Тетово

П

Паспарту

Гостин
Браво! Службено или не, победа си е победа... :) Штета само што не е изигран натпреварот, сепак многу е подобро на терен да се оствари победата, но најмалку сте вие виновни :wink: Сега имате шанса и во Европа да играте :)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Нека ни е со среќа, па ајде нека падне сега Скопје за у 1/2 финале, па у финале и наредна година да биде лудница :)
 
Член од
7 октомври 2009
Мислења
310
Поени од реакции
151
Ме интересира само за полуфиналево, ќе има ждрепка или ка што слушнав со Ф.К. Скопје ќе играмо ?
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
полуфинале :
Тетекс - Скопје
Работнички - Пелистер
гарант:)
 

Fikela

Реалист...
Член од
8 март 2009
Мислења
370
Поени од реакции
2
и штомислиш дека работнички ќе им ја пушти на тетекс?
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
и штомислиш дека работнички ќе им ја пушти на тетекс?
уживај друже:)

и штомислиш дека работнички ќе им ја пушти на тетекс?
ај заш и да не им ја пушти ? ова ти е за лига европа ако му е на работнички до лига европа свекако ќе заврши или 2 или 3 а можда и прв па ќе иде лига шампиони
 
Член од
29 август 2009
Мислења
134
Поени од реакции
19
a teteks da vleze vo finale ne e ona pravilo, teteks igra u finale na kup a rabotnicki e 2 u liga sigurno ide u liga evropa taka da i teteks ce ide u evropa !!!!! ja mislim deka ce bide take ako gresim isprajteme!!!!!!!

Tetovo Teteks ALE ALE ALE ALE
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.791
Поени од реакции
71.939
Ќе има за кој да се навива во финалето :) Тооо браќа:drk::drk:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
a teteks da vleze vo finale ne e ona pravilo, teteks igra u finale na kup a rabotnicki e 2 u liga sigurno ide u liga evropa taka da i teteks ce ide u evropa !!!!! ja mislim deka ce bide take ako gresim isprajteme!!!!!!!

Tetovo Teteks ALE ALE ALE ALE
истото му го зборим дека евентуално и 3 да заврши ќе иде лига европа :)

Ќе има за кој да се навива во финалето :) Тооо браќа:drk::drk:
и да знаеш дека ќе има:)
 

Fikela

Реалист...
Член од
8 март 2009
Мислења
370
Поени од реакции
2
уживај друже:)


ај заш и да не им ја пушти ? ова ти е за лига европа ако му е на работнички до лига европа свекако ќе заврши или 2 или 3 а можда и прв па ќе иде лига шампиони
друже тетекс треба да игра уште 2 утакмице со работнички доколку тетекс и двете ги изгуби ќе биде пред милано у лига... а доколку се сретнат у финале сигурно работнички им ја пушта зошо они свекако 2 или 1 ќе заврша така нега гледа тетекс да стигне до финале!
 
Член од
29 август 2009
Мислења
134
Поени од реакции
19
Uste Skopje da ni padne!!!!!!!Pa da go tepamo!!!!!! E togas ce bide JAKOTOOOOOOOOO!!!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom