Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
Of topik
Vaka bese pred utakmica...
Za vreme na utakmica Kumani Zapad
Fudbalski natprevar...

A vaka se proslavuva pobeda leleeee
 
П

Паспарту

Гостин
Cocacola напиша:
Znaci vaka:Kumanovo e vo 4 liga i igra so okolnite kumanovski sela..Tabanovce, Orashac, Chelopek, Dobreshane, Tromegja, Pukovsko, Rechica i Bistrica :)...Kumanovo od Tabanovce izgubi 6-2 :kesa:
Zanigde sport u Kumanovo...Sega od septemvri se pravi tim rakomet ke pocneme od 1 liga (vtora makedonska) Ja sum u timot pa mozda ke bide neshto...Kako porano leleee koa ke mi tekne...Kosharka,Rakomet,Fudbal..Mada u fudbal befme najslabi :)
Ke mi prostite za ova shto go pisuvam temava ne e za ova ali...:smir:
знам дека на времето имавте добар тим и игравте во куп со вардар, па во првенство бевте ок али изгледа откога дојде цапар да ви биде тренер ве заеба исто како нас :pos2::pos2::pos2: имавте во сите спортови добри екипи т.е. не добри него супер, шевро куманово (ептен одамна), ккк, па фк куманово... ај ај ќе биде подобро :) се извинувам и ја за ова што го напишав тука :helou:
еве клипчиња како мало извинување и надокнадување :)

излези момче право на тераса и поздрави јааааа гоцевата раса...




 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
DoolroX напиша:
знам дека на времето имавте добар тим и игравте во куп со вардар, па во првенство бевте ок али изгледа откога дојде цапар да ви биде тренер ве заеба исто како нас :pos2::pos2::pos2: имавте во сите спортови добри екипи т.е. не добри него супер, шевро куманово (ептен одамна), ккк, па фк куманово... ај ај ќе биде подобро :) се извинувам и ја за ова што го напишав тука :helou:
еве клипчиња како мало извинување и надокнадување :)

излези момче право на тераса и поздрави јааааа гоцевата раса...




super od vojvodi!!
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
1.794
Поени од реакции
32
of topik
Sredni skoli..Rakomet, Kosarka 1-2 mesto sekogas...gi nema nigde decata...
Osnovni skoli..Kosarka dobri sme..Rakomet rasturame sve zivo...tie shto sme gi tepale po 10 razlika igraat po vardar i stranstvo nasive ostanuvaat u kumanovo...Vo RK Kumanovo da treniraat bezpari...Vo shto e problemot?
 
П

Паспарту

Гостин
Cocacola напиша:
of topik
Sredni skoli..Rakomet, Kosarka 1-2 mesto sekogas...gi nema nigde decata...
Osnovni skoli..Kosarka dobri sme..Rakomet rasturame sve zivo...tie shto sme gi tepale po 10 razlika igraat po vardar i stranstvo nasive ostanuvaat u kumanovo...Vo RK Kumanovo da treniraat bezpari...Vo shto e problemot?
еј а да отвориме тема за куманово сигурно има луѓе ќе пишат нешто за да не ја упропастиме оваа :) со кошарка стварно што бидна? отиде тимот јабана или...? btw sasence незнам дали си го гледал има еден многу добар клип од војводи од постоењето до денес. ај ако не си го гледал ќе го побарам на форумот на комити и ќе го ставам
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
DoolroX напиша:
еј а да отвориме тема за куманово сигурно има луѓе ќе пишат нешто за да не ја упропастиме оваа :) со кошарка стварно што бидна? отиде тимот јабана или...? btw sasence незнам дали си го гледал има еден многу добар клип од војводи од постоењето до денес. ај ако не си го гледал ќе го побарам на форумот на комити и ќе го ставам
OK ne se secavam na klipceto ,ako ne ti e tesko pobaraj i prati
pozdrav!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
AJDE DOGODINA VO PRVA LIGA!

A KOJ SAKA DA GI GLEDA KLIPJTE STO BEVMO NA TETEKS-SHKENDIJA NEKA PISE NA YOUTUBE-VOJVODI i neka gi vidi tia sto sa vojvodi1, vojvodi 2,3,4...
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Ej sto e be ova daj pisite nesto na temava pocnue da propaga
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
nema sansa da propadne,ako nie tetovcanive ne sme aktivni nisto ne prajmo. !
 
П

Паспарту

Гостин
абе што се случи со баражот? ништо чудно и во август да се игра и btw среќен роденден саше :)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
back! ima koj da pisuva na temava bre! samo bev baniran zaradi glupacine od sloga ama ce mi platat! inaku so barazot ne se znae se cekase da se doznae pretsedatelot na FFM. hari lopovot e pak pa ce vidime so ce bide
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
mislam deka mozno e i vo avgust,zasto hari se ce napravi shkendija da ostane pa makar i da se proiri ligata.
na albancite koga ce im se veti nesto , VETENO E, zasto moze i cudo da napravat .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom