Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Ајде нека е со среќа вечер и на вас и на нас и нека победи подобриот :).
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ае со среќа.. се читаме после натпреварот, идам јас да се спремам =)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ајде браќа уште 10 мин. ме фаќа еуфорија добра...Со среќа нека ни е, па кој ќе биде подобар нека победи. Ајде позз :)
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.270
Поени од реакции
8.403
Casillas; Heinze, Metzelder, Cannavaro, Ramos; Gago, Lass, Marcelo, Robben; Raúl y el 'Pipita' Higuaín

Први 11, со среќа вечерва.
Напаѓачка формација тоа се цени!
Момци ви посакувам успех :)
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
ИГУУУАААИННННН ТООООООО :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
1:1 Анри одма ни дадо гол :nesvest:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Леле атомски фудбал:nesvest:
Многу јака утакмица,очекувам Реал да победи,односно сакам да победи:)
Да биде до крај првенството интересно,и спортска да се брка:)
Поздрав и со среќа!!!
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Sram mi e so sum fan na takov klub be,igraat bez srce! koj e be taj Gago,Diara,CANAVARO,Iguain,Hajnce....koj e be taj H.Ramos,od glupk pogolem glupak!!! odsekogas sme nemale sredina,gago i diara samo trcaat po topkata,ete toa ti e.koga zavodi Barsa 1-2 navivav da ni dadat uste golovi,taka im treba,na leto cista cistka!!!!!! Canavaro be aloooooo...30 milioni mu pravi nikakov faul na Henry i ni go zaboduvat! slabo li e profesionalec...neka se ebat 1-10 neka zavrse!!!!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Реал - Барса 1:3 полувреме.

Само незнам кој кур игра Гаго бе?! Што е тој, играч или гледач? Ако е гледач барем нека му дадат место на трибина, поубаво да гледа. Канаваро? Па добро бе мајка му стара бе, па топката идеше у гол аут кој кур му прави фаул бе?! Па нема 10 години бе мамата да му ја ебем, за старец како него е срамота ваков глуп фаул да направи. Рамос колку е добар во напад, толку е катастрофа во одбрана. Што мајка мораше да се фрла по топката при првиот гол, да продолжеше да трча колку толку ќе му засметаше на Анри, а не ми изиграва маѓионичар. Добро тргнавме, ама се гледа колку ни е катастрофа одбранава. Катастрофа одбрана + најдобар напад во лига, што сакаш...

Второ полувреме Гаго во аут, ако треба и 10 да примиме ама да не го гледам како си трчкара низ терен, како уште на загревање да е.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.517
Поени од реакции
5.510
Каде е топката :icon_lol:
Освен Робен што се труди другиве слабо, Касиљас доста ви спаси...
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Sram mi e so sum fan na takov klub be,igraat bez srce! koj e be taj Gago,Diara,CANAVARO,Iguain,Hajnce....koj e be taj H.Ramos,od glupk pogolem glupak!!! odsekogas sme nemale sredina,gago i diara samo trcaat po topkata,ete toa ti e.koga zavodi Barsa 1-2 navivav da ni dadat uste golovi,taka im treba,na leto cista cistka!!!!!! Canavaro be aloooooo...30 milioni mu pravi nikakov faul na Henry i ni go zaboduvat! slabo li e profesionalec...neka se ebat 1-10 neka zavrse!!!!
Ај бе гитла...
Многу брзо се опуштивме по водството брзо примивме погодок и после уште два...се надевам во второто пол. на подобра игра и ако можеме на крајот да славиме или нерешено...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom