Фан Клуб: Работнички

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Шкендија-Работнички 1:2
стрелци за Работнички Станишич во 35 и Милисавлјевич во 38минута
на 2:1 намали Исеини во 64минута
Идно коло играме дома со Милано
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Едвај ја чекам утакмицата со Милано.Уште таа и стигнуваме до 3 титула а после нормално идеме и на купот во кој играме со Ѓорче.Мислам дека на 9 април е првата на Градски:wink:
 
Член од
28 февруари 2008
Мислења
219
Поени од реакции
2
cestitki na 13 kola do krajot veke ste sampioni iako jas sum izgoren za vardar sepak mora da vi se priznae na podobra organizacija i rezultati SEPAK VARDAR EDEN ZIVOT EDNA LJUBOV A VIE KOGA TOGAS PAK KE BIDETE OBICEN LOKALEN TIM SAMO PRASANJE NA VREME E KOGA TRIFUN KE VI IZBEGA uste ednas cestitki
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.550
Поени од реакции
1.546
cestitki na 13 kola do krajot veke ste sampioni iako jas sum izgoren za vardar sepak mora da vi se priznae na podobra organizacija i rezultati SEPAK VARDAR EDEN ZIVOT EDNA LJUBOV A VIE KOGA TOGAS PAK KE BIDETE OBICEN LOKALEN TIM SAMO PRASANJE NA VREME E KOGA TRIFUN KE VI IZBEGA uste ednas cestitki
сакаш да кажеш ќе бидат локален клуб каков што е Вардар сега? :pos2:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
сакаш да кажеш ќе бидат локален клуб каков што е Вардар сега? :pos2:
Мхм, локален клуб кој го наполни запад пред два месеца. :wink:

Кажи ми искрено, не ти е срам на честитки од најголемиот ривал да вратиш со ваков зајадлив коментар?
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.550
Поени од реакции
1.546
Мхм, локален клуб кој го наполни запад пред два месеца. :wink:

Кажи ми искрено, не ти е срам на честитки од најголемиот ривал да вратиш со ваков зајадлив коментар?

искрено, посакувам Вардар да добие јак спонзор и да направи силен тим. со силен Вардар ќе има и поквалитетно првенство и подобар фудбал во Македонија. ете тоа иам искрено да кажам :wink:
 
Член од
28 февруари 2008
Мислења
219
Поени од реакции
2
do koga vaka pederski ke tepate po 1:eek: sramota pa neli ste mnogu jaki koga ke se vidi deka pola utakmici ste gi dobile so 1:0 i ne zasluzuvate da bidete sampioni
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
do koga vaka pederski ke tepate po 1:eek: sramota pa neli ste mnogu jaki koga ke se vidi deka pola utakmici ste gi dobile so 1:0 i ne zasluzuvate da bidete sampioni
A koj zasluzuva da bide sampion be
Vardar slucajno da ne zasluzuva
i plus poslednite utkmici gi igrame bez 6-7 standardni prvotimci
vardar ne zasluzuva ni vo evropa da ide
niedna utakmica na gosti ne moze da dobie
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
do koga vaka pederski ke tepate po 1:eek: sramota pa neli ste mnogu jaki koga ke se vidi deka pola utakmici ste gi dobile so 1:0 i ne zasluzuvate da bidete sampioni
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:КРЕТЕН!!!!!!!А ЗНАЕШ КОЛКУ ГОЛА ИМА РАБОТНИЧКИ ПРИМЕНО ПРВЕНСТВОВО????6.А даденно?39.:vozbud::vozbud:Не заслужуваме титула зошто немаме пораз до сега???АЈ иди скриј се:kesa:
 
Член од
28 февруари 2008
Мислења
219
Поени од реакции
2
nemozete ni napredok da go tepate kakvi sampioni ste vie ke se vidime dogodina so noviot vardar
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
nemozete ni napredok da go tepate kakvi sampioni ste vie ke se vidime dogodina so noviot vardar
А КАКОВ ВАРДАР Е ТОЈ ШТО ГУБИ ОД ПРЕД ПРЕДОСЛЕДНАТА ШКЕНДИЈА????И ДА.....ЌЕ СЕ ВИДИМЕ СЛЕДНА ГОДИНА ЗОШТО ОВАА Е РЕШЕНА
Што ти е не дечко или ДЕТЕНЦЕ ти луд да не си??????????Не лупај тука и гледај си го Вардар кој изгуби од Шкендија на гости а мене ќе ми кажува дека нерешено сме изиграле со Напредок.Па ти мора да си луд
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Abe ostajko neli gledas deka se od inaet zbori,mu ljubomori na Rabotnicki
 

Kajgana Shop

На врв Bottom