Фан Клуб: Пелистер

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.050
Поени од реакции
7.805
Прва реакција: :vozbud:

Од ко го прочитав ова: Промоцијата на Хаџиевски ќе биде на специјална прес-конференција која ќе се одржи до крајот на неделата, најдоцна наредниот викенд.
:cautious:

Не овај Понеделник, другио. :pos:
 
И

Игнориран член

Гостин
Нема шанса за Хаџиевски . Да видам не вервам...
Кај ти иди тој во Пелистер , не заебавајте.
Тој во Вардар како спортски директор лани земаше 7000 евра плата од седење и замина оти не му чинело а не камоли за тренер да биди во некоја екипа во мак првенство.
Треба многу услови и пари за да го врати некој клуб кај нас на тренерската клупа.
Сигурно некој србин ќе стегнат , ни мој-ни твој со "богата тренерска кариера".:cautious:
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.004
Поени од реакции
7.577
Член од
19 јануари 2009
Мислења
35
Поени од реакции
9
џивџив џедајот е тука ке пишувам иза ѓоко кој за мене е цар секогаш мисламд ека треба и мора да биде селектор но ова е уште послатко ова дава навистина верба во новото раководство оти се избра најдоброто од македонија без конкуренција
 

WilliamTell

Before Zee Germans get here...
Член од
3 март 2013
Мислења
963
Поени од реакции
1.630
И јас имам инсајдер за Хаџиевски... :P

Само шо не го доживувам ептен уау. Долги години човекот се маткаше со арапите, а таму тешко дека напредвање во кариерата е пред собирање вреќи со пари. Плус сегде во глобала се задржал максимум по сезона... Еве од Вардар како СД си замина многу брзо...
Далеку од то дека Ѓоко е дунстер, ама не сум сигурен дека би се вклопил баш најдобро во калта овде.
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.374
Поени од реакции
5.727
џивџив џедајот е тука ке пишувам иза ѓоко кој за мене е цар секогаш мисламд ека треба и мора да биде селектор но ова е уште послатко ова дава навистина верба во новото раководство оти се избра најдоброто од македонија без конкуренција
То бе Џедају наш одма почни да пишиш.Остај ама Ѓоко то е на Декси работа. Ти напиши нешто мотивирачки да ни крениш адреалинот , некоја проза hard core .Ние не сумњаме во твојата способност :vozbud:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.248
Поени од реакции
19.478
џивџив џедајот е тука ке пишувам иза ѓоко кој за мене е цар секогаш мисламд ека треба и мора да биде селектор но ова е уште послатко ова дава навистина верба во новото раководство оти се избра најдоброто од македонија без конкуренција
The force will be with you,always.:cuc:
Ajmo sega edno intervju so Dzokica.:vozbud:
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.374
Поени од реакции
5.727
Вардар Фанс
ОГРОМНА утка направивте со Ѓоко Хаџиевски,еден ден ќе го бараме назад...... EДЕН Е ЃОКО !

:drk:
 
Член од
2 август 2011
Мислења
1.153
Поени од реакции
1.385
"Дали е на повидок 'БОМБА' во Фк Пелистер !?

ТИП за можноста Хаџиевски да има функција во Пелистер, пишуваше уште пред 31 ден, тогаш никој не веруваше, но сега е блиску до реалност !

СО ЃОКО ДО ЕВРОПСКИ ПЕЛИСТЕР !"
Кој може да го изненади ДЕКСИ уште пред 31 ден ДЕКСИ знаеше.
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.050
Поени од реакции
7.805
Вардар Фанс
ОГРОМНА утка направивте со Ѓоко Хаџиевски,еден ден ќе го бараме назад...... EДЕН Е ЃОКО !

:drk:
хаха ова нашата управа анти Вардар да не, ќе му го земиме Љамче сеа и онака без Битолчанец титула немат земено :pos:
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.374
Поени од реакции
5.727
хаха ова нашата управа анти Вардар да не, ќе му го земиме Љамче сеа и онака без Битолчанец титула немат земено :pos:
Ќе земат некој друг и така сега цел тим ќе бркаме имат да си бират кој сакат :pos:
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.050
Поени од реакции
7.805
Ќе земат некој друг и така сега цел тим ќе бркаме имат да си бират кој сакат :pos:
Абе велев старио Љамче да му го земиме ние, тие без Битолчанец во екипата немат титула.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom