Фан Клуб : Овче Поле

Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
Леле од вакви тркала да не му се влегва на чоек на форум.А бе вие не знајте кај терате уште навивачи се нареквате :toe: па уште онај напишал Чкембари шпанско село нешто :tapp: ти дете пиши си тука за твојо тим и не гледај за другите а сигурен сум дека појма немаш кој се Чкембари за такви навивачи во твојо град можиш да сонваш ти.А зико бт ако ве провоцира ич не му обрнувајте внимание се ке е ок:salut:ајт
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Tuka si vo pravo...nego deteto sakase da kaze za kosarka deka se spansko selo oti kako sto zname Ckembari ne odat na kosarka......ali ne e bitno dajte nekoja tema za kosarka ajde :smir:
 
Член од
29 август 2007
Мислења
132
Поени од реакции
0
Не бе бате одат на кошарка но во помал број.А сега ако влезиме во 1/4 финале сигурно ке биди преполна салата:salut:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Не бе бате одат на кошарка но во помал број.А сега ако влезиме во 1/4 финале сигурно ке биди преполна салата:salut:

Ok oti pred nekoj den Ziko BT napisa post deka ne pamtil koga Ckembari posleden pat bile na kosarka...a ina4e se si e vo red.....:toe::toe: :helou:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Ае доста провокации...ае малку кошарка

Шо мислите ке оди Овче Поле плеј-оф ?
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Ае доста провокации...ае малку кошарка

Шо мислите ке оди Овче Поле плеј-оф ?

Ќе оди...6-ти ќе бидете на табела, ќе играте со Амак или Бравопички у 1/4 финале и ќе изгубите таму...Таман за прва сезона, доста е и толку...Гледајте да не се распаднете после тоа...
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Незнам...ако се врати Мек Кензи тешко дека ке изгубиме против АМАК.А кој се тие Бравопички ако може да знам.РАБОТНИЧКИ се ?

Ајде поздрав и се надевам на плеј-оф :helou:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Незнам...ако се врати Мек Кензи тешко дека ке изгубиме против АМАК.А кој се тие Бравопички ако може да знам.РАБОТНИЧКИ се ?

Ајде поздрав и се надевам на плеј-оф :helou:

Ни Мекензи не ви помага.. Сепак види која екипа ја има Амак а која вие...Ја мислам дека Амак ќе биде и пред педерите доколку немаат повреди некои....Тие се бравопички...:wink:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Ах Мек Кензи го имаше во секој весник бе не заебавај...супер играч е

Можеби со Амак не ама со другите...:baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom