Фан Клуб : Овче Поле

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
нигде не кажав дека се св николски села туку дека се села и да си ги подбереш дечињата од таму и да им кажуваш гачки !! и ај доста више не ти враќам напорен стана


читај бе брат уште на првата страна ја почнав да ве бранам заради тоа што ми беше мило!! ама вака некои дечишта коа ќе се изјават што да им праам!! него кажи ти што ник имаше и од кај знаеш дека сум играл кантер
ile izvini ako sum ve navredil ama ziko prv pocna da provocira ckembari i komiti bile poveke od celo sv.nikole ali izvini ako sum te tebe navredil.pozzz
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.881
Поени од реакции
8.741
нигде не кажав дека се св николски села туку дека се села и да си ги подбереш дечињата од таму и да им кажуваш гачки !! и ај доста више не ти враќам напорен стана


читај бе брат уште на првата страна ја почнав да ве бранам заради тоа што ми беше мило!! ама вака некои дечишта коа ќе се изјават што да им праам!! него кажи ти што ник имаше и од кај знаеш дека сум играл кантер
ok si e be ne se zamaraj:helou:
 
Член од
4 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
ти кај најде да искажуваш мислења. Те праша ли некој? Друго глеј колку си неписмен!! Прочитај си го постот и ќе сфатиш!!!


брат ако ме пратиш уште од почеток на темава почнав да ве подржавам пошто е убаво да има ривалство на повеќе навивачки екипи, ама како што гледам овие твоиве незнаат да поштуваат затоа се изнервирав!! Иначе од кај се знаеме?

а иначе дечково кркич има цитирано пост од моите од фамилијата и почна да вреѓа
нигде не кажав дека се св николски села туку дека се села и да си ги подбереш дечињата од таму и да им кажуваш гачки !! и ај доста више не ти враќам напорен стана


читај бе брат уште на првата страна ја почнав да ве бранам заради тоа што ми беше мило!! ама вака некои дечишта коа ќе се изјават што да им праам!! него кажи ти што ник имаше и од кај знаеш дека сум играл кантер
ние сме сељачишта???? хахахаххахаххаха:pos2::pos2::pos2::pos2: па ти дете едно недоквакано можеш слободно да почнеш географија од поново да учиш и да се вратиш на делот градови во република македонија каде што вика дека Скопје е главен град на македонија и метропола!! А за св.николе таму на тие децата од ораовица смојмирово владимирово на тие да им кажуваш дали е град или не е
poznava se deka celo vreme si od kaj " nas " i ti provociras ne nie
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
abe gleda se deka si od kaj "nas" celo vreme provociras odi glej si u tvoj fan klub ne kaj nas
на тебе бе што да ти кажам со 13 постови појма немаш!! си се регнал вчера на форум и на мене ќе ми кажуваш кај да одам и што да праам !! губи се детенце!! читај на почеток на вашава тема!! И не сум пртив навивачката туку против индивидуи

ile izvini ako sum ve navredil ama ziko prv pocna da provocira ckembari i komiti bile poveke od celo sv.nikole ali izvini ako sum te tebe navredil.pozzz
ок non c'è problema!! non ti preocupare ( нема проблем немај гајле) ! позз
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
на тебе бе што да ти кажам со 13 постови појма немаш!! си се регнал вчера на форум и на мене ќе ми кажуваш кај да одам и што да праам !! губи се детенце!! читај на почеток на вашава тема!! И не сум пртив навивачката туку против индивидуи
abe ok si e....
 
Член од
19 март 2007
Мислења
372
Поени од реакции
2
ile kako sto trgna ke gi nateras da ni ponudat ortodox da bideme so ovie
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

Ovce_Pole-9

^Tennis Lover^
Член од
12 декември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Koga ke igraat nasite doma i koi se momentalno na tabelata?Ako nekoj mi odgovore na prasanjeto unapred fala:helou:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Aбе што бидна со веб сајтот на Овчари и клиповите што ги најавувавте на ју туб ајде да му се сневиди да ја доловиме атмосферата во Свети Николе баш ме интересира како е :helou:
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
Aбе што бидна со веб сајтот на Овчари и клиповите што ги најавувавте на ју туб ајде да му се сневиди да ја доловиме атмосферата во Свети Николе баш ме интересира како е :helou:

se uste e vo izrabotka sajtot na k.k.ovce pole a za klipovite ke gi stavime koga ke pocne 2 del na sezonata pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom