Фан Клуб : Овче Поле

Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Иле "numero_uno" ае убаво си живееме несакам баш Овчари и Фамилијата да се скараат...не викаме за вас тука за овој како беше Васич...

Ае поздрав,
и пиши нешто на италијански :D:D:D
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
abe latvik so kur sakas be i so ako e glaven grad koga vo 1 kosarkarska liga ima 5 ekipi od skopje a Ovce pole e pred 3 :tapp::tapp::tapp:
па ти како што гледам некако расположен си за јадење кутек!! ај може ке се сретнеме па ке ти докажам кој сме ние а кој се сељачиштата
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Иле смири се...Гоко ју ту...ае полека никој не е сељак а во Македонија нема сељачишта ае смирете се:salut:
 
V

Viktoranius

Гостин
ние сме сељачишта???? хахахаххахаххаха:pos2::pos2::pos2::pos2: па ти дете едно недоквакано можеш слободно да почнеш географија од поново да учиш и да се вратиш на делот градови во република македонија каде што вика дека Скопје е главен град на македонија и метропола!! А за св.николе таму на тие децата од ораовица смојмирово владимирово на тие да им кажуваш дали е град или не е
Кога имавме ние тим се инатевте со нас, потоа со Лозари, сега со Овчари. Ако мислите дека сте над тие три навивачки групи, нема ни да се замарате..

Кажи ми ...



КОЈ ТУКА СТРАДИ ОД КОМПЛЕКСИ ?
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Кога имавме ние тим се инатевте со нас, потоа со Лозари, сега со Овчари. Ако мислите дека сте над тие три навивачки групи, нема ни да се замарате..

Кажи ми ...
ти кај најде да искажуваш мислења. Те праша ли некој? Друго глеј колку си неписмен!! Прочитај си го постот и ќе сфатиш!!!

Иле "numero_uno" ае убаво си живееме несакам баш Овчари и Фамилијата да се скараат...не викаме за вас тука за овој како беше Васич...

Ае поздрав,
и пиши нешто на италијански :D:D:D
брат ако ме пратиш уште од почеток на темава почнав да ве подржавам пошто е убаво да има ривалство на повеќе навивачки екипи, ама како што гледам овие твоиве незнаат да поштуваат затоа се изнервирав!! Иначе од кај се знаеме?

а иначе дечково кркич има цитирано пост од моите од фамилијата и почна да вреѓа
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
вака мислам се знаеме од кантеров ова заразава:pos2:на ЈФЛ серверот кога игравме...иначе да гледам од почеток не подржаваш али вакви како ГОКО1 не ни треба на темава.Се спријателуваме навивачка група со некоја друга,а не да расипувате пријателство.Можеби некогаш ке се сретнеме па место да видиме кој кого ке надвика ние ке се тепаме

Ајде Поздрав,
ОВЧАРИ ФАН КЛУБ:helou:
 
Член од
4 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
вака мислам се знаеме од кантеров ова заразава:pos2:на ЈФЛ серверот кога игравме...иначе да гледам од почеток не подржаваш али вакви како ГОКО1 не ни треба на темава.Се спријателуваме навивачка група со некоја друга,а не да расипувате пријателство.Можеби некогаш ке се сретнеме па место да видиме кој кого ке надвика ние ке се тепаме

Ајде Поздрав,
ОВЧАРИ ФАН КЛУБ:helou:
so ja be xackep on provocira celo vreme
 

Ovce_Pole-9

^Tennis Lover^
Член од
12 декември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Zdravo na site.Jas sum nova na forumot:).Ke moze li nekoj da mi kaze rezultat od nasite i Amak sto igraa vo Ohrid,i na kratko da mi kaze detali od utakmicata?Pozdrav
OVCARI FAN KLUB
 

krkic

Boixos Nois
Член од
7 декември 2008
Мислења
237
Поени од реакции
5
vo ponedelnik e premestena utakmicata

ние сме сељачишта???? хахахаххахаххаха:pos2::pos2::pos2::pos2: па ти дете едно недоквакано можеш слободно да почнеш географија од поново да учиш и да се вратиш на делот градови во република македонија каде што вика дека Скопје е главен град на македонија и метропола!! А за св.николе таму на тие децата од ораовица смојмирово владимирово на тие да им кажуваш дали е град или не е
so imase ti geografija da te prasam?????
a oraovica smojmirovo vladimirovo ne se sela vo sv.nikole
podnauci malku geografija.nazad vo 1 odd
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
ej krkic brat smiri se aj , znaes so mile so se desi :ban?:

ajd kut sega i menjaj tema :salut::motor:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
so imase ti geografija da te prasam?????
a oraovica smojmirovo vladimirovo ne se sela vo sv.nikole
podnauci malku geografija.nazad vo 1 odd
нигде не кажав дека се св николски села туку дека се села и да си ги подбереш дечињата од таму и да им кажуваш гачки !! и ај доста више не ти враќам напорен стана

вака мислам се знаеме од кантеров ова заразава:pos2:на ЈФЛ серверот кога игравме...иначе да гледам од почеток не подржаваш али вакви како ГОКО1 не ни треба на темава.Се спријателуваме навивачка група со некоја друга,а не да расипувате пријателство.Можеби некогаш ке се сретнеме па место да видиме кој кого ке надвика ние ке се тепаме

Ајде Поздрав,
ОВЧАРИ ФАН КЛУБ:helou:
читај бе брат уште на првата страна ја почнав да ве бранам заради тоа што ми беше мило!! ама вака некои дечишта коа ќе се изјават што да им праам!! него кажи ти што ник имаше и од кај знаеш дека сум играл кантер
 
Член од
4 декември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
па ти како што гледам некако расположен си за јадење кутек!! ај може ке се сретнеме па ке ти докажам кој сме ние а кој се сељачиштата
ние сме сељачишта???? хахахаххахаххаха:pos2::pos2::pos2::pos2: па ти дете едно недоквакано можеш слободно да почнеш географија од поново да учиш и да се вратиш на делот градови во република македонија каде што вика дека Скопје е главен град на македонија и метропола!! А за св.николе таму на тие децата од ораовица смојмирово владимирово на тие да им кажуваш дали е град или не е
abe gleda se deka si od kaj "nas" celo vreme provociras odi glej si u tvoj fan klub ne kaj nas
 

Kajgana Shop

На врв Bottom