Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mario Gómez

Гостин
Неможе Лука Тони да потпише за Милан , нема 35 години:pos:

У како ќе ве начукаме утре...

20:45 Bayern Munich-AC Milan
 
P

pepito*

Гостин
Ај еден тип да мавнам за Баерн-Милан
1:2
Ете како ќе ве начукаат
 
Член од
8 јули 2009
Мислења
30
Поени од реакции
0
baern ne moze ni so crvena zvezda da se sopreduva a kamoli so milan, ke gi tepame na nivni teren 1:0
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
Неможе Лука Тони да потпише за Милан , нема 35 години:pos:

У како ќе ве начукаме утре...

20:45 Bayern Munich-AC Milan
со кој ке не начукате бе,со Гомез ли ,од еден метар само голови дава подалеко не,еден Олич и Рибери ви се на се така добри,другите се гола вода,одбраната ке ви е дупка без Лусио,кој ке го замени,Брено ли:pos2:,

20:45 Bayern Munich-AC Milan 0-2:pos2::pos2:(да не мислиш дека вака ке е начукањето


 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Неможе Лука Тони да потпише за Милан , нема 35 години:pos:

У како ќе ве начукаме утре...

20:45 Bayern Munich-AC Milan

Кутриот тој...:tapp::tapp:

иначе се плашам да не ја прифатат овва понуда на Челзи,Пизаро+некој одбранбен и после што праиме...Галиани ке вика се што ни требаше купивме(напаѓач и одбранбен):tapp:...Како прво гледам дека тимов не може без добар плејмејкер како пирло,ако се шитне обавезно треба замена а како идат трансфериве кај нас...недај боже,ај ке видиме што ке изјават Лео или Галиани после денешната средба!Да се надеваме ке кажат нешто позитивно!!
 
M

Mario Gómez

Гостин
А знам како ќе ни го начукате, исто како што му го начукавте на Интер пред 2 дена:pos:Среќа ваша Рибери,Швајни и Олич се повредени, инаку:nesvest:
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
А знам како ќе ни го начукате, исто како што му го начукавте на Интер пред 2 дена:pos:Среќа ваша Рибери,Швајни и Олич се повредени, инаку:nesvest:

Рибери,Швајни и Олич се повредени ,eпа тогаш супер :pos2::pos2::pos2: значи тогаш BAYERN M. vs. ACMILAN 0-4:pos2::pos2:,
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
А знам како ќе ни го начукате, исто како што му го начукавте на Интер пред 2 дена:pos:Среќа ваша Рибери,Швајни и Олич се повредени, инаку:nesvest:

Абе вие сте светлосни години позади Милан,па уште си нашол да збориш!По 5-0 губите во ЛШ,ај мрш од тука сега!:back:
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
ете глеате што се вика добар пост, одма почнавте малку поведро да зборите :) престанавте со оние песимистички срања, боља вака

Ајде малце живо живо, ако може некој хакер да напише дека Роси потпишал, зошто не и јас, хахахахах

поздрав и малце поведро, пошто од што читам песимистички срања тука не ми се ни пишува

:vozbud::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom