Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 септември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
2
дајте бе некој саглам стрим.. преку к*р ми дојде од сите ниеден не е убав.. а од џастин најмногу ме изнервираа со ова што треба на секој 10 сек да правам рефреш.. а од сопкаст не ми отвара мозилава.. ми вика вака: Firefox does not know how to open this address cos the protocol sop isnt associated with any program....:nerv: ај ве молам дајте некој убав стрим..:smir:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Незнам али мене ми се свига она што го видов сеа за сеа.
Штом и Роналдињо е борбен праи клизачи и зима топки,има надеж :)
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
дајте бе некој саглам стрим.. преку к*р ми дојде од сите ниеден не е убав.. а од џастин најмногу ме изнервираа со ова што треба на секој 10 сек да правам рефреш.. а од сопкаст не ми отвара мозилава.. ми вика вака: Firefox does not know how to open this address cos the protocol sop isnt associated with any program....:nerv: ај ве молам дајте некој убав стрим..:smir:
За да гледаш СопКаст ти треба програмче, пиши на google мало е програмчето и нема да имаш гајле. Лесно е.
 

член1став3

сеирџија
Член од
10 февруари 2009
Мислења
446
Поени од реакции
13
само ние можеме баксуз срање гол да примиме, па макар играле боље.

една забелешка, Тиаго Силва до сега за Милан даде еден гол и два автогола, супер:pos2::pos2:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
дајте бе некој саглам стрим.. преку к*р ми дојде од сите ниеден не е убав.. а од џастин најмногу ме изнервираа со ова што треба на секој 10 сек да правам рефреш.. а од сопкаст не ми отвара мозилава.. ми вика вака: Firefox does not know how to open this address cos the protocol sop isnt associated with any program....:nerv: ај ве молам дајте некој убав стрим..:smir:
Mајсторе земи инсталирај Сопкаст.. ке идеш на myp2p.eu има таму повеке линкови али бирај канали кои идат преку Сопкаст..
Ако веке го имаш тој програм,одбери го каналот Channel - 60341
Сликата е супер и е на 846 Kbps,така да треба и брз нет.Важно нема замарање како она што почна да го има на Џастин.. преку к..от веке
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.473
Поени од реакции
5.445
Задоволен од играта у прво полувреме, ги пикнавмо у шише ама јебига среќа ебена.
Само не ми се свиѓа што некој паметен ка Роналдињо во случајов Пато губи топка на средината, и тогаш најчесто примемо гол.

Еве еден подарок на Легротале, од Пато.
А еве еден и за судијата, дека толкав слепец не сум видел...

И да... Гатузо ЅВЕР, пушитему курац =))
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
само ние можеме баксуз срање гол да примиме, па макар играле боље.

една забелешка, Тиаго Силва до сега за Милан даде еден гол и два автогола, супер:pos2::pos2:
Три гола даде до сега, у позитивен скор е :kez::kez:
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
Гатузо е капитен е ова многу ми се свиѓа :vozbud: камо да е вака цела сезона. амбро да нестане од кревет
Се гледа колку голем миланез си....чим сакаш капитенот да не ни стане од кревет :nenene::nenene:
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285

Nessun altro acquisto, il Milan deve puntare su Ronaldinho.​
No other purchase, Milan must focus on Ronaldinho. So Silvio Berlusconi has "baptized" the Milan during the Trofeo Berlusconi. "Ronaldinho is number 1 in the world. A midfield is totally wasted. If playing on the edge of the area, it would provide many of those punishments mark and many of those goals ... We think we can win the Scudetto, "he said.
Other players will come? "No, the Milan will have".
"This is a Milan who must find the will to win in the big men he has. They arrived two major acquisitions, there are other great champions. It must play a little 'more intelligently from the tactical point of view," added the number one rossonero .

Training coached by Leonardo has not shone in the friendly summer, collecting negative results: "We rossoneri fans we are not happy with this precampionato, but there were many absences and there have been many close games."

The new Milan must do without Kakà, sold to Real Madrid.Who asked him to comment on the words of the coach Marcello Lippi, who has predicted the final victory of Juventus in the league, Berlusconi replied: "Everything you can think of defeating us."


Кис4е најголемо до Член и све остала багра:):smir::pipi::pipi::smir::back::back:
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
Berlusconi: "The market closed, Ronaldinho number one in the world"


не е лесно да си силвио берлускони :ne::ne:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom