Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.694
Поени од реакции
43.761
Fala bogu go vidov jankulosvski...
Зашто ?! Ти се свиѓа ? Иначе една од најслабите карики во тимот им е . . . :toe:.

едит : Kaжете за кого друг да кажам дека е најслаба карика , глеам деманти ми делат :D
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Јанкоооооо:tv::tv::tv:
:je::je::je::je::zver::zver::cuc::cuc:
Syn не ти требаше оваа!!!!!!!!!:baeh::baeh:
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Зашто ?! Ти се свиѓа ? Иначе една од најслабите карики во тимот им е . . . :toe:.

едит : Kaжете за кого друг да кажам дека е најслаба карика , глеам деманти ми делат :D
syn трај си... ќе си го мавнеме муабетот во мало :)
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.399
Поени од реакции
1.825
Зашто ?! Ти се свиѓа ? Иначе една од најслабите карики во тимот им е . . . :toe:.

едит : Kaжете за кого друг да кажам дека е најслаба карика , глеам деманти ми делат :D
Syn, ај вака викај почесто....што знаеш:smir:.
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Слабо Шева топ ја игра утакмицава?:smir::vozbud:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.473
Поени од реакции
5.445
Milanez` рече ја давале на ЕуроСпорт 1 иначе,јас ја гледам на Justin.tv
Не Не на СуперСпорт 1 ја даваат а не на ЕуроСпорт 1
Зашто ?! Ти се свиѓа ? Иначе една од најслабите карики во тимот им е . . . :toe:.

едит : Kaжете за кого друг да кажам дека е најслаба карика , глеам деманти ми делат :D
Грешка брат Јанкуловски е еден од подобрите сезонава и на Европско супер изигра само пак се мачи нешто со повреди па паузира понекогаш.

Инаку срце ме фати кога примивме гол, добро е што им го поништија иако немаше офсајд судиска грешка чист офсајд им поништија.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Како даде Јанкуловски гол? Тој да не игра напаѓач:pos2:....

Се зезам, како и да е, ни треба победа за враќање на разнишаната самодоверба и да почне Милан да гази се пред себе. Па да видиме недела како ке помине Лацио и нивните фалени јаготки :)
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Нели некој ја закачи по ударот на Јанкуловски??? Мислам дека беше автогол, ама како и да е 1-0 и плус целосна инцијатива на терен...:smir:
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Нели некој ја закачи по ударот на Јанкуловски??? Мислам дека беше автогол, ама како и да е 1-0 и плус целосна инцијатива на терен...:smir:
на лоша снимка гледам па и на мене чуден ми се виде голот... како и да е добро што водиме , да не се повлекуваме сеа и да дадеме уште некое голче
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.473
Поени од реакции
5.445
Шева е дрво 3 зицера промаши бе, добро последниов што топката се одбаци до Јанкуловски и он со десна го погоди играчот на Цирих и топката меѓу нозе на голманот и гол :)

(јас гледам на супер слика на ТВ :))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom