Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
точно, ама не е исто коа ќе сконташ дека си у темна улица и си опколен од силеџии и откако ќе те истепаат, поише боли второво :D
Автоматски споено мислење:


Малата невеста јеботе.Што толку се влечат не ми е јасно, уште во 11 требаше да биде во Англија.
 
Последно уредено:
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.655
Поени од реакции
9.235
Со среќа нека ни е.

Моментално најдобро достапно решение според мене, е сега дека важи констатацијта “мачка во вреќа“, ќе се согласам. Покажа одлични партии во Спортинг, профил на играч каков што ни недостига во моментов ако сме објективни. Се наоѓа во најдобри фудбалски години и може дополнително да го крева нивото. Се надевам и посакувам да биде топ засилување, но да не се залетуваме предвреме...
 
Член од
13 мај 2016
Мислења
493
Поени од реакции
937
Не се секирајте, дали ќе биде балон д Ор мор пичке материне играч?
Не знаеме..
Дали ќе биде подобар од Лингард , Переира и остала багра?
И тоа како знаеме!!

Така да свиркајте си, нека се множат трансфери е.
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.742
Поени од реакции
1.170
Секој центаршут на Сити завршува на глава на нивен играч. Нашиве центаршутеви нигде незавршуваат. Работат ли нашиве нешто на тренинг или толкав им е капацитетот.

Се сеќавам пред 10-15 години, секој втор прекин беше гол за нас.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Еве трета утакмица без Рашфорд нападот е отсечен скроз... Ни Марсијал ни Гринвуд ги видовме цело полувреме
 
Член од
15 март 2008
Мислења
43
Поени од реакции
35
Овој Лингард колку е лош мајко мила не ми се верува. Сигурен сум дека да стават некој рандом атлетичар што може да истрча 12 километри за 90 минути ке има далеку поголем придонес од него.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Lee ovaa ako ja dobieme haha, a moze vredese da se lupne singal na 8,5 kvota, ali realno ne veruav za razlika od proslata koga ja igrav.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
На Фред ни во Шахтјор не му даваа да изведува слободни :mad:
Кој чурац овие нашиве решиле? Он ни реклама нема погодено, ние бркаме резултат, при Мата и Переира Фред ти шутира клучен слободен удар! Оле лосу еден:mad:
Автоматски споено мислење:

Каков идиот Матиќ :facepalm:
Ќути бе и ти! Матич ти е крив!
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.742
Поени од реакции
1.170
Што им е со изнесување на топкава од шеснаесетник. Место да ја рогаар напред они мора секој да ја пипне.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.770
Поени од реакции
14.051
Како може бе на Фред да му оставиш да изведе слободен од 17-18 метри кога го имаш Мата на терен на кого пола и повеќе од головите во кариерата му се буквално од фаул на таа позиција :tapp::tapp::tapp::tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom