Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Newton'

Fapstronaut
Член од
25 јули 2015
Мислења
322
Поени од реакции
290
Не ми се свиѓа баш тимов , не знам зошто McTominay го форсира , Fred е далеку подобар и Young десен бек ќе игра :facepalm:

Wow , какви копилиња се овие Спортклуб значи , дека ја исклучија SportKlub HD во Македонија ,сеа на неа ќе даваат пренос само сега , на другите 6 канали нешто глупости пренесуваат од чист инает . Ќе мора на стримови сеа да глеаме , мамето нивно расипано

 
Последно уредено:

Newton'

Fapstronaut
Член од
25 јули 2015
Мислења
322
Поени од реакции
290
Пренос на СК нема да има?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Не заебаа копилињата, на SportKlub HD ќе даваат , дека ја исклучија во Мак и сеа уцена нашиве да ја откупат пак , стварно расипани копилиња се . Претходно ништо не даваа на тој скапан канал
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.262
дефинитивно нема да се гледа тињава ... и бар ако веќе губиме нека ни начукаат една петарда !!!
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Не заебаа копилињата, на SportKlub HD ќе даваат , дека ја исклучија во Мак и сеа уцена нашиве да ја откупат пак , стварно расипани копилиња се . Претходно ништо не даваа на тој скапан канал
На Т-Хоум ја има.
Е сега локалниве оператори ако ги откупиле 6те канали а се џупчат за уште еден, можда и они се во право.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Што ако денес изгубат и еве го избркаат моу, кој е алтернатива за менаџер?Има ли слободни асални луѓе?
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Што ако денес изгубат и еве го избркаат моу, кој е алтернатива за менаџер?Има ли слободни асални луѓе?
На играчиве да им речеш играјте како сакате ќе изиграат 100 пати боље.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom