Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

2

~2A

Гостин
Милион посто е тоа. Ем Батнер деби, ем Евра одмор, ем Евра останува во Манчестер. И утре очекувајте некој „ненадејно“ демек се повредил.
Па и не е ништо страшно,нема толку да им недостасува Евра тука им е Клиши. :ROFLMAO:
Т.е. sta me briga meni za Francije,битно да не се повредува.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Нема група фотка, сите бегаат од Батнер, ги стра. :D
Денес се сликале, ќе искочат кај и да е, еве една страшна слика од Енрикез

 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Се псхио до психо. :D Зато не секој сака да направи трансвер кај нас, сега разбирам како им е. :D
 

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
Денес се сликале, ќе искочат кај и да е
Баш ме занима колко топки ќе стават пред првио ред, и дали ќе га извадат таа големата тепсија (к.шилд) :icon_lol:
 

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
Неможе да а извадат, оти у Сити е.. xD...
Јас мислам оти ние ќе се сликаме со неа, нели за новата сезона се сликаме со титулите од лани, епа таа е нашата, и вазната на РВП за најдобар стрелец! :icon_lol:

Туку, Ферги денеска 1000ка. Немам шо повеќе да коментирам за него. Треба да седнам да учам нови супериорни зборови па да ги ставам как заменки. Ама, ме интересира, у таа 1000ка броени ли се тие 250 шо е бил казнен?:pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Само ова е 1000 натпревари во лигата како менаџер на Манчестер, ЛШ, ЛЕ, КК, ФА, како и неговите натпревари со Ст.Мирен и Абердин во лигата, европските купови не се вбројани, многу е голема бројката не ја собира на дигитрон :pos:

Него еве за тие што викаат овој не сме го зеле, оној сме го зеле место овој, па кој к.. таков земен, еве дека не е само ради реда да се купи играч туку дека и огромно истражување е потребно пред да се купи истиот. Денес спортот е наука, спој на медицината со останатите науки.

КЛИК
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Немојте да очекувате лесна победа,ипак светците не са наивна екипа,ја би бил задоволен и со минимална победа.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Денес треба да има посакаме добредојде на Светците во Премиер лигата со 3-4 гола во нивната мрежа. Денес очекувам Нани да распали со некоја бомба од 25-6 метра. Составот според мене би требало вака нешто да изгледа:
----------------DDG------------------

Rafael-----Vidic------Evans-------Büttner


----------Anderson-----Cleverley--------


Valencia--------Kagawa-----------Nani

---------------van Persie--------------
 

Kajgana Shop

На врв Bottom