Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
I respect all the Man Utd fans who supported me the whole transfer window! I'm a winner and I will make you Interisti proud this season!!!!
-Sneijder на неговиот официјален Твитер :)
Мене ми е криво,ама што е тука е. January,here we come :)
ако не и јануари другата година бе ;)
 

UnitedFan

Red Devil
Член од
15 август 2011
Мислења
140
Поени од реакции
44
Ех,не верувам на 28 дека ќе го зимаме :)
До тогаш Томица и Погба ќе бидат главни.
А у Јануари ако дојде,мислам дека нема да може да настапува во ЛШ.
 
A

apidrone

Гостин
Готово од Весли веќе... у Јануари не ни треба пошо нема да може у ЛШ да игра (заради тоа и го купуваме нели). Ако јас се прашувам, сакам Геце да дојде.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Готово од Весли веќе... у Јануари не ни треба пошо нема да може у ЛШ да игра (заради тоа и го купуваме нели). Ако јас се прашувам, сакам Геце да дојде.
Геце мислам дека е договорен за идното лето да иде во Манчестер Јунајтед ..
 

UnitedFan

Red Devil
Член од
15 август 2011
Мислења
140
Поени од реакции
44
Јас немам ама баш никакви желби за наредното лето. Едино сакав ова лето Весли да дојде,ама ете :) Верувам дека наредниот трансфер период нема да купиме ништо. На лето можда некој млад играч од средниот ред.
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Ете бе Гошка, задоволен сеа.. ? :D
Али да си знаеш ќе ти вратам за ова.. Ај бе да се кладиме дека ќе сме први у групата во ЛШ! :pos:
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.486
Поени од реакции
4.063
Ете бе Гошка, задоволен сеа.. ? :D
Али да си знаеш ќе ти вратам за ова.. Ај бе да се кладиме дека ќе сме први у групата во ЛШ! :pos:
:LOL: ти личит аватарот знам дека ќе сме први некоја друга идеа за друга кладба
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
:LOL: ти личит аватарот знам дека ќе сме први некоја друга идеа за друга кладба
Ај гоше да се кладиме дека до Нова година нема да направиш 5 илјади мислења?
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.881
Поени од реакции
14.319
neznam zaso ali ne sakav da dojde snajder kaj nas iako znam deka mn ke ni pomogne ali toa e toa i kako i da e imam super tim koj ke osvojuva mn trofei narednive godini.i dali nekogas ste se zaprasale sto ke bide so manchester koga ferguson ke zamine? sepak covekot ima 70 godini i use 10 god maksium samo da e zdrav i ziv gospod zdravje da mu dade moze da ostane sto potoa? se nadevam deka naslednikot ke bide nekoj od skolata na ferguson ..
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Море ме упропасти и тоа како, најомразен фудбалер ми е од кога знам за фудбалот!
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.486
Поени од реакции
4.063
neznam zaso ali ne sakav da dojde snajder kaj nas iako znam deka mn ke ni pomogne ali toa e toa i kako i da e imam super tim koj ke osvojuva mn trofei narednive godini.i dali nekogas ste se zaprasale sto ke bide so manchester koga ferguson ke zamine? sepak covekot ima 70 godini i use 10 god maksium samo da e zdrav i ziv gospod zdravje da mu dade moze da ostane sto potoa? se nadevam deka naslednikot ke bide nekoj od skolata na ferguson ..
Јас би сакал Солскер да е слушам добро му оди во Норвешка со Молде
 

UnitedFan

Red Devil
Член од
15 август 2011
Мислења
140
Поени од реакции
44
И јас се надевам. Нејќам да ни дое некој си Мурињо/Гвардиола/АВБ/инсерт биг нејм хир.
Солскјаер мислам дека би бил добар :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom