Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370

Сте слушнале за ликов? Јас прв пат слушам за дечково. А уште помалку имам слушнато за тоа дека и Јунајтед биле заинтересирани.
По се' изгледа точно е дека за на Х играчи да им се напумпа цената се вметнува и името на Јунајтед меѓу заинтересираните.
 
Последно уредено:

Ливерпул

Red Scouser
Член од
18 февруари 2010
Мислења
965
Поени од реакции
830
Сте слушнале за ликов? Јас прв пат слушам за дечково. А уште помалку имам слушнато за тоа дека и Јунајтед биле заинтересирани.
По се' изгледа точно е дека за на Х играчи да им се напумпа цената се вметнува и името на Јунајтед меѓу заинтересираните.
Само што на овој играч неможат да му ја дигнат цената бидејќи £7.25 му е откупната клаузула. ;)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.505
Поени од реакции
6.136
Сте слушнале за ликов? Јас прв пат слушам за дечково. А уште помалку имам слушнато за тоа дека и Јунајтед биле заинтересирани.
По се' изгледа точно е дека за на Х играчи да им се напумпа цената се вметнува и името на Јунајтед меѓу заинтересираните.
Го гледав задвчера против Ливерпул, меѓу подобрите беше. Но тој што ми остави најголем впечаток беше корејчето Хванг. Убедливо најопасен фудбалер им е на Ред Бул, мотор на газот има дечкото, го имаше насекаде. Нешто измеѓу Парк и Сон. :D може да игра повеќе позиции и не би вредел повеќе од 20м.
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370
Само што на овој играч неможат да му ја дигнат цената бидејќи £7.25 му е откупната клаузула. ;)
Можеби, ама малце ми е сомнително и помпезно тврдењето дека сите набројани клубови биле силно заинтересирани и Клоп од раце им го земал.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Можеби, ама малце ми е сомнително и помпезно тврдењето дека сите набројани клубови биле силно заинтересирани и Клоп од раце им го земал.
Има логика де, и ти кога идеш да си купиш патики сигурно имаш барем 2-3 модела на ум и на крај земаш еден, логично ми е мене да сме биле заинтересирани :) смешно е кога за некој ко Фернандеш летово ќе пишат дека има наддавање од 4-5 клуба и на крај си потпишува нов договор.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Сте слушнале за ликов?
Најрелевантен новинар кога станува збор за Ливерпул.
Едина грешна дојава што ја имал е кога не виде дека еден фудбалер борда у авион за на турнеа во САД пред 3-4 години па крена паника меѓу фан база, дека не бил повикан, се продава бла бла, мислам Сако беше.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.672
Најрелевантен новинар кога станува збор за Ливерпул.
Едина грешна дојава што ја имал е кога не виде дека еден фудбалер борда у авион за на турнеа во САД пред 3-4 години па крена паника меѓу фан база, дека не бил повикан, се продава бла бла, мислам Сако беше.
У реду е Пеја, секако за фудбалерот прашуваше @Morgan Freeman :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom