Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
10 декември 2010
Мислења
6.265
Поени од реакции
7.272
Абе да се остварат тие предвудувања тројна круна не ни бега
neznam shto si chital ili shto sum chital ama ne ide na dobro... vika ke zavrshime vtori,siti ke ja zemat titulata,ke ne prechekaat so 5 boda poishe i ke ne pobedat kaj niv,berba ke si ide,ke stigneme do cetvrtfinale ako ne ni se padnat real ili barsa,fa cup nema da osvoime,liverpul i arsenal ke gi tepame i takvi sranja
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Ајде малце за Керик едно видео да ви бувнам видете , вие поновите фанови што се има направено за Манчестер Јунајтед...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Деца а да не се замарате што ќе бидне на крајот и да ја оставите сезоната да си тече? Џизс, како не ви е досадно само не знам
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
“Obviously Vida and Rio know each other well and they complement each other very well. The two of them were amazing today. It was very enjoyable being a goalkeeper behind them.” - Anders Lindegaard (y)
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.265
Поени од реакции
7.272
inache slusham deka pogba e neshto nezadovolen,dogovorot mu istekuva na karajot od godinava i go brkaat Inter i Milan.:confused:
go vidov na povekje mesta pa mi privleche vnimanie.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Како прво честито победа. Не ми е битна дали е со 1-0 2-0 3-0, само редно време е да ни се стабилизира одбраната. Сите знаеме дека од таму доаѓаше успехот на Манчестер во претходните сезони, со цврстата одбрана. Сега за сега 4 натпревари без примен гол тоа ми се допаѓа веќе, само да се продолжи така ќе профункционираат и средниот ред и нападат како шо треба.

А и да се надоврзам на Штеф Матерс и ја прочитав дека Погба неќел да потпише нов договор.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Исто ко што нејќеа и Видиќ и Фердинанд и Евра и Руни и Чичарито.... relax, увек вака прават новинарите со фудбалерите на кои им е последна година од договорот. Таман работа Погба да не потпише договор, не заебавајте.
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Можеби е мамка тоа со Погба да видат каква ќе му биде цената на трансфер пазарот, инаку не би требало да има проблем околу неговиот договор, само САФ да каже 2-3 збора и завршена прича!

А и честито победа, заборавив да пишам претходно.. Да ни се множат и победите и годините на менаџерското место на Ферги! ;)
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Исто ко што нејќеа и Видиќ и Фердинанд и Евра и Руни и Чичарито.... relax, увек вака прават новинарите со фудбалерите на кои им е последна година од договорот. Таман работа Погба да не потпише договор, не заебавајте.
И мене чудно ми падна коа прочитав. таман почна да добива шанса да игра за прв тим, па сеа договор неќе да потпише.
 

eternum

-- 21 incoming ? --
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.025
Поени од реакции
1.150
Тапа малку, ама ај ... си лапнавме тројче. За САФ ич нема ни да коментирам, само ќе кажам "die haters" (а ги има превише, дури и меѓу "нашите"). РунисТемпер "убо" кажа - once Red, always Red - затоа Брус не го играше Џони, ќе тепавме со повише :D

p.s. И дај нека пројдат овие месец-и-пол, да дојде тоа боксинг дејот па да почнам да се ситам на хејтерите :P
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.403
Поени од реакции
21.983
FC Barcelona coach Pep Guardiola paid tribute to Sir Alex Ferguson on Saturday, congratulating him for 25 years of unparalleled success with Manchester United.
'First of all, I would like to congratulate him. When a coach completes 25 years at the same club - and one as Manchester United, all you can do is stand up and doff your cap. That's all you can do', said Pep. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom