Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Ми мириса на крај дека ќе одлучува гол разликата :)
Еееее кога требаше да билдат против ВБА дома, исто против Виган, па тука се и КПР, они со 2-0 се задоволуваја :)
Ама да не бидеме депресивни, наредниве 2 утакмици само да се добијат, па после и пораз од Шити (иако мислам дека оваа нерешена ќе биде) нема гајле.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.475
Не верувам да одлучува гол разликата. Мали се шансите за такво нешто според мене.

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.475
^^Дали е тоа Каи Руни :)?
Аха, исто е ко татко му. Градбата ја има, уште талентот и имаме замена за Руни :icon_lol: Ако добро памтам детево почна веќе да зема часови по фудбал заедно со децата на Вида.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Христос Воскресе, за многу години нека е празникот... Па на овој убав Христијански ден, да се израдуваме на победа над Астон Вила (колку јајца на сликата, толку голови денеска на Јунајтед :D)... Поздрав :)

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.475


Еве Колин му вика на Еванс дека ставила ливче тој дава гол денес.
 
B

BooBojan

Гостин
---------Де Геа---------
Рафа-Џони-Рио-Евра
Тони-Керик-Сколс-Нани
------Бербатов-Руни-
Ова го очекувам денес.И победа со барем три голови разлика,а може и да ја демолираме Вила.
Осекам дека ке има повеке од 4голови,а можеби и 7+ке правиме!
 
Член од
5 август 2008
Мислења
5.997
Поени од реакции
5.303
---------Де Геа---------
Рафа-Џони-Рио-Евра
Тони-Керик-Сколс-Нани
------Бербатов-Руни-
Ова го очекувам денес.И победа со барем три голови разлика,а може и да ја демолираме Вила.
Осекам дека ке има повеке од 4голови,а можеби и 7+ке правиме!
бербатов сигурно нема да игра според мене....
--- надополнето: 15 април 2012 во 15:51 ---
Остаува играчиште.. Колку ми фалат неговите вакви голови и центаршутеви!
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
United: De Gea, Evra, Ferdinand, Evans, Rafael, Carrick, Scholes, Young, Valencia, Rooney, Welbeck
--- надополнето: 15 април 2012 во 16:12 ---
SUBS: Amos, Jones, Cleverley, Giggs, Nani, Berbatov, Hernandez.

VILLA: Given, Hutton, Collins, Baker, Lichaj, Bannan, Gardner, Clark, Ireland, Weimann, Agbonlahor.
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Znaci berbatov definitivno e na klupa,ova sir alex da ne go glea mancini :pos::pos::pos::pos: go vrati tevez i pocna da dava golovi i vika aj i jas da probam taka, ako go staj sakam da dade nekoj gol ko so ne padnal na nasa utakmica odamnaaa
--- надополнето: 15 април 2012 во 17:11 ---
zaso e be jang takov pe..r so nurka taka non-stop
 

Kajgana Shop

На врв Bottom