Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.302
Поени од реакции
7.973
Подобро за кеш да го дадат. Киеза е многу стаклен. Нека платат 30 милиони и нека го носат.
Како што пишав претходно стаклен добар играч е 5 пати подобар од мрза како Санчо. Али и да не го трампаат битно ми е да го нема во тимот.
Автоматски споено мислење:

Не бива ништо од Санчо, нека го продаваат или нека намали плата според заслугата, па нека седи резерва.
Да го еба оваа го нема ни у книгите на Толкен. :D
Тешко дека ќе се откачиме од него.
 
Член од
29 октомври 2023
Мислења
313
Поени од реакции
441
Замисли колку мизерен живот живее малиот,при толку можни опции, базент,море,жени,женски,кафе,дружба,серии,филмови,некоја работа,к ти одбираш да читаш форум и тема ирелевантна за тебе лично и да ставаш хехенца. Каква пропалица.
 
Член од
29 октомври 2023
Мислења
313
Поени од реакции
441
Те нервирам, а? хехехехехе тоа ми е и целта. :):)
Не бе , туку има луѓе што постираат паметни работи,па ми треба повеќе време од твоите нотификации.
 
Член од
29 октомври 2023
Мислења
313
Поени од реакции
441
Мене ми требаше малце време да го дигнам на мајка ти пошто е ружна ко ноќ у Валандово, ама некако се дигна. :kuracc::kuracc:
Ја сепак мислам тоа е ради тоа што си импотентен, и имаш психичко пореметување. Веројатно заради мизеријата во која што живееш и ниедна не би ти дала,затоа си вирџин.:ban:
 
Член од
29 октомври 2023
Мислења
313
Поени од реакции
441
Не живеам во мизерија, јас сум буржоазија. Имам пари да те купам тебе и твоите сосе станот у кој живееш и парталите у него. Пишам по сиротињи ко тебе. :kuracc:

Манчестер Јунајтед, некад поим, денес предмет на заебанција и спрдња хахахахахах

Ај чао клошарче, у уста да ја ебам таа шо ти вари грав по дома :kuracc:
The amount of хехенцаyou gonna get for this
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.562
Поени од реакции
20.810

Еве ви втора опција за Санчо, замена за Симонс. :D
Али со интересот од Баерн тешко дека ќе се случи.
доста интересен фудбалер, незнам што цена има на пазарот ама би го играл пред санчо во било кое време.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom