Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
10 ноември 2022
Мислења
299
Поени од реакции
880
Да да дефинитивно може да биде ball boy, steward, обезбедување на стадионот 3та смена, во фан шоп исто може да реди роба…
Немаше говна одамна изедено, кој знае колку ти е тешко што му тргна на Јунајтед.
 
Член од
21 февруари 2011
Мислења
381
Поени од реакции
486
Немаше говна одамна изедено, кој знае колку ти е тешко што му тргна на Јунајтед.
Тешко ми е кога читам луѓе да постираат за фудбал а немаат две чисти во глава за јајце да сварат а не фудбал да разберат

Едит: Толку е бос Мектоминеј што мораше да го вади на полувреме :icon_lol: Ама те разбирам, толку ти е капацитетот
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
299
Поени од реакции
880
Тешко ми е кога читам луѓе да постираат за фудбал а немаат две чисти во глава за јајце да сварат а не фудбал да разберат

Едит: Толку е бос Мектоминеј што мораше да го вади на полувреме :icon_lol: Ама те разбирам, толку ти е капацитетот
За мојот капацитет ќе ја прашаш сестра ти. Вистина сум во години, ама не се давам уште.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.659
Поени од реакции
6.525
Многу би сакал Тен Хаг да му ја спаси кариерата на Мектоминеј во Јунајтед. Има материјал во него, не е толку бос играч.
Бос е :pos: Ај, нека испаѓаат, не мора па 4 трофеи да освојуваме :ROFLMAO:
 
Член од
21 февруари 2011
Мислења
381
Поени од реакции
486
За мојот капацитет ќе ја прашаш сестра ти. Вистина сум во години, ама не се давам уште.
Со “сестра ти” аргументи не делуваш дека си баш во години, али јбг толку дал Господ :D
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Реков јас, бела глава среќа носи :icon_mrgr:
До мене е или Маласија многу слабо изигра, се што фати усра?
 

TrikkY

Shit happens. [God]
Член од
4 мај 2012
Мислења
203
Поени од реакции
243
Браво за детево стварно, нема натпревар каде што си ја нема искористено шансата што му е дадена. Само со паметот нека остане прибран, ќе има светла иднина, се надевам во Јунајтед.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.421
Поени од реакции
20.125
Аман бре ги згазија на крај

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.033
Поени од реакции
34.435
Покажува карактер екипава, и кога не им иде, кога се тешки нозете и не можеш да трчаш со ист интензитет, кога ти е падната мотивацијата затоа што пред 3 дена си играл финале куп, а за три дена играш против најголемиот ривал, стискаат заби и даваат три гола за пролаз. Браво.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.406
Поени од реакции
61.999
Мора да накачи малку килажа Гарначо, има огромен потенцијал. Инаку, во утакмица во која Касемиро и Мартинез невобичаено лоши, тепавме 3-1. Има потенцијал овој тим. Тен Хаг пак го реши мечот со измените. Што е најбитно, не игравме продолженија, тимот ке е свеж за со ливерпул, кои мака мачат со Волфс.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom