Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
В

Вори

Гостин
Ако не се лажам ова е старо.
Мислам и пред некој месец го објавиа англискиве медиуми.
Излеа сеа на тапет им е Тери..за некое време ќе биде и играч од кај вас,не се секирајте.

Новинарите се дебили..
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Ако не се лажам ова е старо.
Мислам и пред некој месец го објавиа англискиве медиуми.
Излеа сеа на тапет им е Тери..за некое време ќе биде и играч од кај вас,не се секирајте.

Новинарите се дебили..
Вчера е објавено :toe:
 
В

Вори

Гостин
Знам.
Ама истава вест ја имаше и пред некој месец.
И тоа имаше и слики во врска со ова...

Нема везе.
Очигледно е дека англиските медиуми тераат хајка против поранешниот капитен на Англија,ама кој ги ебе..
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Нема везе.
Очигледно е дека англиските медиуми тераат хајка против поранешниот капитен на Англија,ама кој ги ебе..
А зошто не тераат хајка против Лампард, Џерард, Руни, Овен, Бери... него ја знаеш таа поговорката "Каде има чад - има и огин" :helou:
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653

А ова за татко му на Тери е дека наводно ПОВТОРНО бил уапсен :smir:
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Chelllseaaaa wherever you may be...dont let your wife near john terry...his dad deals crack...his mum steals tea...he cries when he misses a pen-al-ty :vozbud: :pos2:
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
А зошто не тераат хајка против Лампард, Џерард, Руни, Овен, Бери... него ја знаеш таа поговорката "Каде има чад - има и огин" :helou:
Тешко е идолот да ти биде обичен неранимајко!
Имав прилика да правам муабет со еден наш навивач од Англија и го прашав во врска со случајов на Тери и зошто кај нив се крева толкава галама за приватен живот на еден фудбалер?
Ми одговори дека во Англија, капитенот на фудбалската репрезентација е трета најважна личност во државата, по кралицата и премиерот и дека тоа било срам за државата што не се толерирало!
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.706
Поени од реакции
11.129
Епа дојди!
Најбитен меч (покрај оној со челзи) сезонава...мене искрено најбитна ми е премиер - 19 титули, тоа се чека.
И не мора 5-1 6-0...и 1-0 да победат е доволно, 3 бода се 3 бода, пат до титула.

Glory Glory !!
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.646
Поени од реакции
43.450
За Харго,сакам да се врати против Челзи и да им се истури едно убаво,оти го повредија :):)

А за скаузериве,појма неам..по малце ме заплашуваат искрено,знаејќи дека се е можно од нив..Но се надевам на победа..Како што кажа mans,доволно е и 1:0:).
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Ова се добри вести пред натпреварот.Ај со среќа во недела па со 3 бода да задржите прво место.:smir:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Ако не се лажам ова е старо.
Мислам и пред некој месец го објавиа англискиве медиуми.
Излеа сеа на тапет им е Тери..за некое време ќе биде и играч од кај вас,не се секирајте.

Новинарите се дебили..
Хехе, да простиш ама нам ни помина редот :) ти текува на едно фудбалско суштество кое кај нас ја носеше седумката лани ова време? Колку страници полнеше тој :)
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.768
Поени од реакции
9.888
Доколку го поминеме Баерн, после сигурно одиме во финале! :manutd:
Пази малце не се излетувај пред време,или сакаш истата судбина како Реал да ви се деси??

Лион оваа сезона на гости го победи Ливерпул,дома нерешено.
Реал дома го победи на гости нерешено..

Бордо ги понижи и Баерн и Јувентус... сигурно у финале,хммм :raz:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Пази малце не се излетувај пред време,или сакаш истата судбина како Реал да ви се деси??

Лион оваа сезона на гости го победи Ливерпул,дома нерешено.
Реал дома го победи на гости нерешено..

Бордо ги понижи и Баерн и Јувентус... сигурно у финале,хммм :raz:
Паа ќе ве оставиме убаво да се исцедите едни меѓу други и после ќе му ја мислиме :) а далеку сме од Реал :) N'est-ce pas?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom