Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Еве една одлична вест за утре против Арсенал, Перси и Адебајор не играат :) Ама и Џерард не игра :S Ајде да ги тепаме утре мораа :)
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Еве една одлична вест за утре против Арсенал, Перси и Адебајор не играат :) Ама и Џерард не игра :S Ајде да ги тепаме утре мораа :)
Арсенал нема потреба да ризикува.4 место му е сигурно а наредниот период им престои важен натпревар.Очекувам победа
 
В

Вори

Гостин
Liverpul -Arsenal 4-1 ke bide toa uste eden praznik na fudbalot i cekor napred na Liverpul do titulata.
Извини што ке ти речам ама не си нормален ти..едно пишуваш во наш фанклуб Ајде Челси скинете ги Ливерпул,овде пишуваш друго,во Јунајтед фанклуб друго..стаблизирај се малце бе џони..извинете за офтопоиков!
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Абе Џерард не игра ама Лукас Леива ќе игра:pos2:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
11
Ne e bitno koj ke igra bitno e utre da gi pobedime i mancester ke bide pod pritisok naredeniot den koga ke igra so portsmut ama pak ke ima minus 1 utakmica taa so vigan so treba da se igra vo vtornik.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Извини што ке ти речам ама не си нормален ти..едно пишуваш во наш фанклуб Ајде Челси скинете ги Ливерпул,овде пишуваш друго,во Јунајтед фанклуб друго..стаблизирај се малце бе џони..извинете за офтопоиков!
Интересно е тоа шо многу членови како тебе вака му приговарале а тој на ниеден не вратил туку ладно си продолжува со својата игра да ги подржува сите тимови во светот.Имам впечаток дека 10 другари пишат од еден ник


п.с
Кога а игра Манчестер таа со Виган?
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Интересно е тоа шо многу членови како тебе вака му приговарале а тој на ниеден не вратил туку ладно си продолжува со својата игра да ги подржува сите тимови во светот.Имам впечаток дека 10 другари пишат од еден ник


п.с
Кога а игра Манчестер таа со Виган?

Дечкото не се замара,ќе пише нешо и после дали некој му вратил нешо или не не го занима.Иначе Манчестер со Виган игра у Мај мислам ама не знам коа точно.

Денес очекувам победа против Арсенал.Ван Перси не игра а Адебајор мислам дека нема да игра пошо ќе го одмара Венгер.Реално гледано Арсенал му е побитно полуфиналето со Манчестер пошо 4 место му загарантирано а Ливерпул му треба победа за да остане у трка за титула.Така да според мене ќе победиме иако ќе биде тешко пошо у секој случај е дерби меч.Ќе видиме.....
 
V

Viktoranius

Гостин
Ауу добар фудбал ќе биде значи денес, и секако држам среќа за вас. Баш би сакал да го видам пак Ливерпул шампион после толку многу години.

Во колку саатот се игра, за да знам дали да бегам од школо?:)
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Ауу добар фудбал ќе биде значи денес, и секако држам среќа за вас. Баш би сакал да го видам пак Ливерпул шампион после толку многу години.

Во колку саатот се игра, за да знам дали да бегам од школо?:)

Во 9 саат,имаш време,немој да губиш од настава. :pos2:
 

Стеф...

30.05.1980 Time when the legend was born...
Член од
16 април 2009
Мислења
364
Поени од реакции
39
sliva od valencia najverovatno u liverpool
 
Т

Топџија

Гостин
sliva od valencia najverovatno u liverpool
Може ќе дојде само неговата десна нога, пошо левата е резервирана за Јувентус, главата за Барселона, а остатокот во Интер.
Е да можеа вака да го поделат добро ќе беше.:helou:
 
T

the Carpenter

Гостин
Kога може карамелчињата гнасни да играат за Манчестер, може и нашиот (не) пријател Арсенал барем една нијанса да ни попушти, за секој случај. Ние и онака сме појаки, ама нека одморат топџиите малку, како што е случајот со другите екипи кои играат против „едни“.

Ајмо Ливерпул. Ајмо!
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
sliva od valencia najverovatno u liverpool
Бенитез 2 3 пати рече оти не е заинтересиран за Силва , ама бил на преговори во Валенсија.Е сега за кој играч не се знај, или за Вилја или за Албиол а можи и за некој друг.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom