Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Дечки,Ливерпул-Евертон ја даваат на Ера,албанската телевизија,не се мачете нет да ја глеате.
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Побарај си ја,мене ми текна по канали да барам и глеам на крај веќе коа се откажав од барање дека на Ера ја има.Ако си на кабловска од Cabletel,тогаш побарај ја на C33.Иначе лошо прво полувреме,ај ваљда ќе се попраиме.:toe:
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Ова ни е ептен тешка недела,вчера изигравме со Евертон,во среда против Виган на гости и у недела дома против Челзи.Вчера заебавме,се надевам на победи на следните две.YNWA
 
Член од
26 април 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
more ovie stopankinive mancester gi pregazile wba
mnogu loso sega ako kiksnime se e gotovo uste odsega vi kazuvam onaj rafa neka gleda neka praj neka ne drapa madina oti ke go lincuvam u kurac da fati sega najvaznite se sprenmni za igra sega nema poveke mesto za izgovori ona sto se sluci so everton e teska sramota prv pat gledam enfild da se prazni pred da zavrsi utakmicata
ona bese teska sramota
RAFA SVESTI SE!!!!!!!!!
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
БЕНИТЕЗ ПОД ИТНО ДА СЕ БРКА ОД ЛИВЕРПУЛ!!! ПОДИТНО!!!!! КРЕТЕН!!! ИДИОТ!!! СЕ ДА МУ ЕБАМ!!!!! АААААААААААААААА!! ГО ВАДИ ТОРЕС И ЏЕРАРД!!!!!!!!!!!!!! МА ДА МУ ЦРКНЕ СЕ ШТО ИМА ГЛУПАК ТЕЖОК !! ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ КОЛКУ СУМ ИЗНЕРВИРАН
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
БЕНИТЕЗ ПОД ИТНО ДА СЕ БРКА ОД ЛИВЕРПУЛ!!! ПОДИТНО!!!!! КРЕТЕН!!! ИДИОТ!!! СЕ ДА МУ ЕБАМ!!!!! АААААААААААААААА!! ГО ВАДИ ТОРЕС И ЏЕРАРД!!!!!!!!!!!!!! МА ДА МУ ЦРКНЕ СЕ ШТО ИМА ГЛУПАК ТЕЖОК !! ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ КОЛКУ СУМ ИЗНЕРВИРАН
Тоа е тоа момци.Пола година го зборувам тоа дека Рафаел Кретенез е тренер на рамниште на Стив Брус,Мегсон,Хаџингс...На Мартин Онил,Хари Реднап,Мојс и ред други може вода да му носе.А Венгер и Фергусон за него се месечина.Цело време го бамкав ама никој не ме свана сериозно.За жал Рафаел беше убеден да ни докаже дека стварно е нула од тренер.Гледајќи ја Астон Вила се плашам и за третото место...
 
В

Вори

Гостин
Ќе му дојде крајот на Вила за брзо време.Така да третото место ви е сигурно.Поздрав!
 

P-S-G

ЃОРЧЕ НАД СЕ ДРУГО...
Член од
26 јануари 2009
Мислења
1.087
Поени од реакции
20
Aaaaa ne se znae . Aston Vila sezonava parce prai , tesko deka dobrata forma brzo ke gi napusti :toe:

Ќе му дојде крајот на Вила за брзо време.Така да третото место ви е сигурно.Поздрав!
AAAAAA NE E ZNAE . ASTON VILA SEZONAVA PARCE PRAI , TESKO DEKA KE SE OTKAZE TAKA LESNO :toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom