Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Sto pati rekov i pak ke recam.DA ti ibam majmunot Benitez.Sto kur go igras teleto Kujt zosto so zasluzil ja neznam.Propalica...Ne samo so Babel sede na klupa cel zivot tuku stotuku preraboti Keane i nego go satavi na klupa.Go igrase koga ne mu odese i posle dobra natprevar so PSV toj go tura na klupa.Pa ja mislam deka na Stouke trenerot e podobar od nego...MRS

Ajde Liverpool ako izgubis da izgubis dostojno,Se nadevam da podobro vtror poluvreme i ako moze nesto da se spasi
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
9.375
2-3 Кајт 92 мин.Гол после 11 месеци,вреден на победа.
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Честито победа, до сите навивачи на Лузерпул!:pipi:
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Торес :zver: многу јак играч..Честита победа!:smir:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.590
Поени од реакции
6.952
Неверојатен пресврт, секоја чест. Кајт покажа дека не е за фрлање, на дечкото едноставно му е потешко да се адаптира на таа позиција која му ја предодреди Рафа. Додека беше во Феенорд, тој играше на шпиц, а не по таа десна страна на која игра сеа ...
 

CurvaSud_Milan

rossoner4life
Член од
21 март 2008
Мислења
622
Поени од реакции
4
:bravo::bravo:...Честито победа, иако после 2005та ми беше најомразениот тим, во 2007ма работите си дојдоа на свое место:), и омразата ми помина. Мислам дека конечно Ливерпул има зрела екипа за титула во ЕПЛ.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Кец ја имам :) Али има уште многу време, не се знае..
Zoki momce mi stana simpaticen...Sekogas pred natprevar ide na nasiov forum i kazuvas deka Liverpool ke izgubi.Pa zatoa te kanam da potpisime penmanenten dogovor za da doagas pred sekoj natprevar...A za vo kladilnica moj sovet ti e da si go igras Arsenal koga igra so oznaka za protivnikot oti ocigledno na stara slava pak mu stavaat mal koeficijent a na negoviot protivnik golem no za kratko vreme ke mu go krenat.Takada em ke fanis em poveke dobivka ke napravis :smir::smir::smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom