Фан Клуб: Леброн Џејмс

Спасев

Партизан, Мајами Хит
Член од
30 април 2009
Мислења
1.947
Поени од реакции
239
Еве група за сите обожаватели на Леброн :)
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Чим не избркате океј :pos2:

Се надевам администраторите ќе дозволат да опстане ваков Фан Клуб... Се разбира ако застанеме тука.Ако отвориме поединечно за секој играч фан клуб каде ќе биде крајот
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Се нафурале поради ЛеБрон и сеа не бркаат од фан клубот нивни:pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Се нафурале поради ЛеБрон и сеа не бркаат од фан клубот нивни:pos2:
Како што ние треба да ги разбериме нив така и тие треба да го сватат тоа што им беше напишано на форумот.Не е проблем воопшто... Ќе коментираме ние овде ама во живо...Ќе следиме и темата ќе биде жива.А тие и понатаму ќе чекаат вести за да видат колку коша дади Вејд или па уште поарно МТВ да пуште некој пренос па и тие да погледаат кошарка ...
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Како што ние треба да ги разбериме нив така и тие треба да го сватат тоа што им беше напишано на форумот.Не е проблем воопшто... Ќе коментираме ние овде ама во живо...Ќе следиме и темата ќе биде жива.А тие и понатаму ќе чекаат вести за да видат колку коша дади Вејд или па уште поарно МТВ да пуште некој пренос па и тие да погледаат кошарка ...
Како разбирање бе жити све...како да се цел живот за Мајами поради името на клубот, а уствари се поради Вејд од кога зема титула во 2005/2006 ц ц ц ц Кл***ри. Баскетот не е како фудбалот па да навиваш за тимот, повеќето се повеќе упатени кон играчите, а не кон клубот!!! Штета што овој Спасев е во длабок сон...имам едно другарче кој навива за Мајами, ама поради Вејд, а не некој страствен фан на клубот:tapp: еб*те деѓените...баш правевме муабет за ЛБ и Вејд и ми вика кај што ќе отиде Вејд, за нив ќе бидам и јас...тоа значи поради играчот, а не фан на клубот. Ќе навиваш за клубот само поради играчот!!!

Штета што не остана во Кавс али и сам си ја разбра работата, ако остане може само да сонува. Така да не му замерувам што си отиде!!!:toe:

Абе Атанасе, само јас и ти сме фанови на ЛБ, другите лажат, наш фан клуб е ова...:pos2:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
^^ И јас сум со вас бе, и Сајтлер... за другите незнам :pos:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.621
Поени од реакции
10.882
Леброн е мадафаќер, ама ни во мајами нема да земе титула
го нема шампионот во него.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Кливленд беше баксуз од екипа,имаше добар тим лани и се постра конечно добра одлука на Кралот да ги напушти,и онака узалуд незаборавните феноменални партии му одеа на крајот во плеј-офите.Годинава навивам за Мајами и тоа како стрствено поради моите омилени играчи Вејд и ЛЏ.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Како разбирање бе жити све...како да се цел живот за Мајами поради името на клубот, а уствари се поради Вејд од кога зема титула во 2005/2006 ц ц ц ц Кл***ри. Баскетот не е како фудбалот па да навиваш за тимот, повеќето се повеќе упатени кон играчите, а не кон клубот!!! Штета што овој Спасев е во длабок сон...имам едно другарче кој навива за Мајами, ама поради Вејд, а не некој страствен фан на клубот:tapp: еб*те деѓените...баш правевме муабет за ЛБ и Вејд и ми вика кај што ќе отиде Вејд, за нив ќе бидам и јас...тоа значи поради играчот, а не фан на клубот. Ќе навиваш за клубот само поради играчот!!!

Штета што не остана во Кавс али и сам си ја разбра работата, ако остане може само да сонува. Така да не му замерувам што си отиде!!!:toe:

Абе Атанасе, само јас и ти сме фанови на ЛБ, другите лажат, наш фан клуб е ова...:pos2:
Еве ме и мене..одма ви се приклучувам.
Да видите која радост ја удри Бош на Твитер после официјалната одлука на Леброн на ТВ.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Денеска беше презентацијата на ЛеБрон како нов член на Мајами Хит... Официјално излезе со новиот дрес и нов број... ШЕСКААА

Па да навалиме со купување дресови а? Ако видел некој или ако виде нека пише каде, пари и квалитет
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872


LB the KING!!!

еве ја тројката на Мајами...








:smir:

--- надополнето ---

Career highlights and awards


2× NBA Most Valuable Player (2009–2010)

NBA Rookie of the Year (2004)

6× NBA All-Star (2005–2010)

NBA Scoring Champion (2008)

4× All-NBA First Team (2006, 2008–2010)

2× All-NBA Second Team (2005, 2007)

2× All-Defensive First Team (2009–2010)

NBA All-Rookie First Team (2004)

2× NBA All-Star Game MVP (2006, 2008)

Naismith Prep Player of the Year (2003)
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Конечно тим( соиграчи ) кој што кралот заслужува да го има
 

Kajgana Shop

На врв Bottom