Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Ау ау ау. Момци ќе свршам :vozbud:
Признавам, до пред неколку години еднакво ги сакав Интер и Ливерпул, некако од монотонија во Италија симпатиите повеќе ми се свртија кон ливерпул.
НО! ... вечерва ... ова е еден нов Интер. ЖИВ! Колку само ми се исполни душата од гледање како играат. Па и плус против Милан.
Се изненадив кога го видов Снајдер во стартерите. Иако сакав да го видам, не очекував. Изигра феноменално.
Е дури сега ова е Интер креиран и диктиран од Мурињо. Лани, како прва година мораше да се прилагоди со она што го има. Ама ова ... ова е ненормално добро. Осеќам Снајдер ќе се препороди. Флорентино ќе си пукне. Очекувам уште едно скудето (тоа нема дилема), но уште поважно успешна година на европски план, конечно.
Сега едвај чекам да дојде првото коло од ЛШ. Ако има екипа што може моментално да и одржи лекција на барса е Интер. (освен реал мадрид, кој што сметам оти конечно споија правилно галактико).

Поздрав момци, се надевам ќе ме прифатите во фан клубов зошто планирам да бидам прилично активен :)
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Силовање :tv:
Ваков Интер одамна не сум гледал каква само игра ги ебевме на суво Биланезиве :vozbud:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.244
Поени од реакции
4.270
неам зборови освен феноменална партија дури и панчев ги дупи вика боли да се отказале на полувреме да не ги снјаде срамота хаха
 
Член од
21 мај 2006
Мислења
428
Поени од реакции
6
Еден од најубавите голови во кариерата на ДЕКИ!!! Ми се наполни душава!!!:vozbud:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Ау ау ау. Момци ќе свршам :vozbud:
Признавам, до пред неколку години еднакво ги сакав Интер и Ливерпул, некако од монотонија во Италија симпатиите повеќе ми се свртија кон ливерпул.
НО! ... вечерва ... ова е еден нов Интер. ЖИВ! Колку само ми се исполни душата од гледање како играат. Па и плус против Милан.
Се изненадив кога го видов Снајдер во стартерите. Иако сакав да го видам, не очекував. Изигра феноменално.
Е дури сега ова е Интер креиран и диктиран од Мурињо. Лани, како прва година мораше да се прилагоди со она што го има. Ама ова ... ова е ненормално добро. Осеќам Снајдер ќе се препороди. Флорентино ќе си пукне. Очекувам уште едно скудето (тоа нема дилема), но уште поважно успешна година на европски план, конечно.
Сега едвај чекам да дојде првото коло од ЛШ. Ако има екипа што може моментално да и одржи лекција на барса е Интер. (освен реал мадрид, кој што сметам оти конечно споија правилно галактико).

Поздрав момци, се надевам ќе ме прифатите во фан клубов зошто планирам да бидам прилично активен :)
ДОБРЕДОЈДЕН СИ.....
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Честита победа, уште 36 вакви на големиот Интер.
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
:vozbud::vozbud::vozbud: Е ваков Интер да ти е мерак да го гледаш! Браво момци!
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.244
Поени од реакции
4.270
Абе ги згазивме неам зборови дај нека останат само фанови на интер срамота е за милан што ги има на форумов дај нека легнат боли да им помине.
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
УМБРА на SKYSPORT 1 можеш да ги гледаш анализите од натпреварот, а како стручни коментатори се Виали и Бобан.
Поздрав
Гледам. Преглед по ваков натпревар не се пропушта :).
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Рече некој Снајдер тапа ке бил ?

Очекувам извинувања од сите песимисти ...
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
има некој налетано на слика од снајдер во интер? така, аватарска :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.244
Поени од реакции
4.270
фала ,фала од сите заслузена победа на интер не ни се овие конкуренција им рекоа дајте други деца хаха
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom