Фан Клуб: Вардар

Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Ве прашував , ве позамарав и по ПП и ама морав . Лупнав 100 евра на Вардар , ама коефициентот падна од 1.65 на 1.52 . Најверојатно има уплати на Вардар , е сега ако ме заеба чичко Брацо да ја товари обратно , тоа е тоа

Сеа е 1.45
 
П

Паспарту

Гостин
Ве прашував , ве позамарав и по ПП и ама морав . Лупнав 100 евра на Вардар , ама коефициентот падна од 1.65 на 1.52 . Најверојатно има уплати на Вардар , е сега ако ме заеба чичко Брацо да ја товари обратно , тоа е тоа

Сеа е 1.45
Мора да тепа Вардар, ако не дефинитивно ќе испаднеме од лига... :)
 
Член од
23 јули 2010
Мислења
321
Поени од реакции
3
Ве прашував , ве позамарав и по ПП и ама морав . Лупнав 100 евра на Вардар , ама коефициентот падна од 1.65 на 1.52 . Најверојатно има уплати на Вардар , е сега ако ме заеба чичко Брацо да ја товари обратно , тоа е тоа

Сеа е 1.45
ЦЦЦЦЦ..... која кладилница ти примила сингл Македонска лига башка тоа Вардар-Тетекс + тоа 100 евра???која е таја кладилница да идем да стаем 1000 евра???:raz:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
ЦЦЦЦЦ..... која кладилница ти примила сингл Македонска лига башка тоа Вардар-Тетекс + тоа 100 евра???која е таја кладилница да идем да стаем 1000 евра???:raz:
Интернет кладење,bwin....
 
Член од
3 февруари 2011
Мислења
17
Поени од реакции
1
Deka mnogu komentiravte za navivanjeto ali ste gledale od internet a od tamu nje se slusa nisto ok pozz do vas so klipov gledajte ali ima uste 3 dela
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Земчо дај бе не замарај, не боли кур као сте "навивале" вие....
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
Гроздановски се враќа во Вардар!

"Денеска треба да разговарам со претседателот на Дамаш околу добивање раскин на договорот, по што би се вратил во македонскиот фудбал, и тоа само во Вардар", вели Гроздановски
Најтрофејниот македонски клуб би можел да го реализира најголемото играчко засилување за пролетниот дел од актуелнава сезона, доколку деновиве се реализира можноста за враќање во клубот на македонскиот репрезентативец Влатко Гроздановски, кој во моментов настапува во ирански Дамаш Лорестан.
"Да, посакувам пролетва да се вратам во македонскиот фудбал и тоа само во Вардар", ни изјави низ вчерашниот телефонски разговор од Техеран, Влатко Гроздановски притоа нагласувајќи дека реализацијата на овој трансфер ќе зависи единствено од волјата на претседателот на неговиот актуелен клуб.
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Ај да видиме до кај ни е "новиот" Вардар.
Баталете пренос дојдете на Градски,нека има атмосфера.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Натпреварот е од 14 часот. Влезот за обичните гледачи е 100 денари.
Комити собир на фонтана од 12 часот. Влез 50 денари.

И за земчото погоре,појќе од вас да се курчи за навијање на форумов неам видено.....
 
П

Паспарту

Гостин
Ама зверови се, се регистрираат на форумов само за да пишат нешто овде, а притоа задолжително секоја личност од овој фан клуб ја цитираат и на крај од постот пишуваат форца чкембија...
 

Clint Eastwood

I'm watching you!
Член од
13 декември 2009
Мислења
622
Поени од реакции
211
Лупнав 100 евра на Вардар , ама коефициентот падна од 1.65 на 1.52 . Најверојатно има уплати на Вардар , е сега ако ме заеба чичко Брацо да ја товари обратно , тоа е тоа

Сеа е 1.45
:cug:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom