Фан Клуб: Вардар

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.938
Поени од реакции
4.430
Уште виси оградата што ја бутна ветарот пред 3 недели...:ROFLMAO:
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.317
Поени од реакции
4.036
Да не знае некој контакт (телефон/мејл) од некој кој е одговорен за акредитации (за фотографи) за Вардар - Пелистер?
 
Член од
2 декември 2022
Мислења
229
Поени од реакции
571
Слаба еуфорија некако ,дајте да грмене тренинг пред струмица или некој собир , караван нешто многу мирно пред сезонава
 
Член од
28 април 2024
Мислења
21
Поени од реакции
44
Не верувам.Ќе треба најмалку година дена и повеќе да влезат официјално како трет оператор во Македонија и од кој се бара физички да биде присутен со свои антени итн.опрема.
Повеќе да е унгарска компанија од друга индустрија.
Шкупи добиваат денеска јак спонзор од Турција.
Многу бавно се работи околу Вардар.
Брза реализација и исполнување на ветеното.
 
Член од
2 август 2017
Мислења
271
Поени од реакции
392
Страшен состав, штета што испаднавме од унгарците. Сепак фризурата на Гајур Садики е нешто непроценливо:icon_lol:. Љупчо Марковски-Калц може вода да му носи:sneaky:.
 
Член од
12 март 2023
Мислења
50
Поени од реакции
173
Првпат татко ми ме однесе на Градски токму на оваа утакмица.
Како низ магла се сеќавам како некој пред мене на Јужна фрли конфети кога дадовме гол.
Паметам и кога Јовчев прими гол од далеку со лоб.
Спомени.....


 
Член од
23 април 2022
Мислења
345
Поени од реакции
1.653
Ден пред утакмица тук и таму по некој срамежлив пост, и тоа за историски натпревари од минатото, потенцијални спонзори, углавном нешто неповрзано со утрешниот старт на првенството.Пред гостувањата во Чегране имаше стотина уписи
Каде згрешивме, каде се утна работата?
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.317
Поени од реакции
4.036
Има ли некој што ќе оди утре во Струмица, а да има едно место за мене? Од Скопје сум.
 
Член од
26 март 2022
Мислења
531
Поени од реакции
4.893
Ден пред утакмица тук и таму по некој срамежлив пост, и тоа за историски натпревари од минатото, потенцијални спонзори, углавном нешто неповрзано со утрешниот старт на првенството.Пред гостувањата во Чегране имаше стотина уписи
Каде згрешивме, каде се утна работата?

,,Нешто е труло во државата Данска..."
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.163
Поени од реакции
2.087
Ден пред утакмица тук и таму по некој срамежлив пост, и тоа за историски натпревари од минатото, потенцијални спонзори, углавном нешто неповрзано со утрешниот старт на првенството.Пред гостувањата во Чегране имаше стотина уписи
Каде згрешивме, каде се утна работата?
Меленко е претседател толку, желба да возам до струмица у недела навечер 0%. Башка терминот 20 часот е тапа, дома коа ќе се приберам, 1 по полноќ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom