Фан Клуб: Вардар

Член од
18 јули 2009
Мислења
6.483
Поени од реакции
5.414
@Kire Ultras значи следна недела ти е пресудна? Тогаш ќе прекинеш со глупостиве?
Да , до петок 21 јуни е краен рок почекајте и ке се знае ситуацијата во ФК Вардар околу новите спонзори ..

Ако нема ништо до петок значи и мене ме излажале , и јас повеќе нема ништо да пишам за ФК Вардар тука , а ако се случи чекам тука извинување од сите :toe:
 
Член од
13 август 2019
Мислења
474
Поени од реакции
2.415
Да , до петок 21 јуни е краен рок почекајте и ке се знае ситуацијата во ФК Вардар околу новите спонзори ..

Ако нема ништо до петок значи и мене ме излажале , и јас повеќе нема ништо да пишам за ФК Вардар тука , а ако се случи чекам тука извинување од сите :toe:
Зошто баш до петок, што толку е посебен тој ден, плус знаеш ли дека е неработен, и да има нешто, ќе треба во понеделник… :D :D
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.746
Поени од реакции
5.077
Зошто баш до петок, што толку е посебен тој ден, плус знаеш ли дека е неработен, и да има нешто, ќе треба во понеделник… :D :D
Абе до 01.07 дајте му рок најубаво
 
Член од
17 април 2024
Мислења
144
Поени од реакции
344
Зошто баш до петок, што толку е посебен тој ден, плус знаеш ли дека е неработен, и да има нешто, ќе треба во понеделник… :D :D
Ќе се стрпиме и до понеделник, само нека бидне :D
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.740
Поени од реакции
6.081
Во петок ќе биде сакале да вложат, готова била цела работа и во последен момент нешто испаднало, нешто од претходната власт што направиле и сега пропаднала цела работа, сепак ќе работат тоа да го решат и во иднина ќе го спасат Вардар, само ќе треба да имаме трпение.:D
 
Член од
28 јануари 2024
Мислења
15
Поени од реакции
53
Видете немам ништо против да се врати Сергеј. Ама да има да има некаков план.

1. Тренинг центарот во хиподром да биде на име на ФК Вардар
2. Академијата што е во парк исто
3. Ако сака да прави стадион мора да биде на име на ФК Вардар
4. Да се врати целокупниот долг што го има клубот.
И на крај пример ако би го земал клубот да имаме внатре човек во управа од комити што би ги следел сите финансии да нема никакви превари и тогаш тој човек што би би морал да работи за плата. Толку од мене за сс
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.596
Поени од реакции
69.945
Па ние сме во лимбо ситуација во моментов. Чекаме некакви нови спонзори и не се преговара со никого, затоа што нема што да се понуди. Некои играчи што ги имаме ќе чекаат расплет на настаните, некои ќе си бараат чаре...
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.734
Па ние сме во лимбо ситуација во моментов. Чекаме некакви нови спонзори и не се преговара со никого, затоа што нема што да се понуди. Некои играчи што ги имаме ќе чекаат расплет на настаните, некои ќе си бараат чаре...
Блиску е петок :)
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.746
Поени од реакции
5.077
Оставете го ултрасот да се отрезни утре ќе пише дечкото,со Борко и од партија слават во кафана не е малку прв министер за спорт.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom