Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Да за дискусија е, ама ако враќам вака до утре на твоите глупости ќе ми нема крај знаеш?

Ова е фан клуб Барса, имаш тема оф топик оди терајси муабети за потписи таму.

Адебајор у Манчестер Сити фан клуб.

Идемоо

pa pocisto bi bilo bez tvoite gluposti ovde znaes!
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Znajte so : Fanovi na Arsenal nikoj ne ve terat da pishite sami pochnavte kako pcheli po med.
Pred da pocneme vulgrarno da ve terame od forumov podobro sami razberete deka Kur na nas Fanovite od Barsa ne ne boli za Fabregas, Ako ne e Fabregas ke bide nekoj drug, Taa rabota si ja ima upravata na Barsa, nie kako fanovi treba da bideme zadovolni od sekoj doveden igrach vo klubot na Barsa, Edno znam deka sigurno nekoj ke dojde, sea bilo Fabregas bilo nekoj drug toa nema vrska.
-Dosta ja rasipuvate Atmosverava so Oftopici vo Nashiov Fan Klub, Slobodni ste, debata prajtese vo vashiot fan klub kaj nas nishto ne mozhete.

Ako ne e Fabregas, ke Bide nekoj drug, Samo ve molam prestanete da bidete dosadni.

So Pochit. :smir:
 

$KOSTA$

Каталонец !!!
Член од
18 април 2007
Мислења
220
Поени од реакции
4
Незнам што толку се карате кога цела јавнос знае дека најкасно за 2 год. Фабрегас ќе биде играч на Барса, а овие од Арсенал им е тешко тоа да го признаат:pos2::pos2:
 
Член од
15 септември 2009
Мислења
26
Поени од реакции
0
Незнам што толку се карате кога цела јавнос знае дека најкасно за 2 год. Фабрегас ќе биде играч на Барса, а овие од Арсенал им е тешко тоа да го признаат:pos2::pos2:

Многу е 2 години најкасно следното лето иде Цеск,а ќе дојди и Робињо.:wink::wink:
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Се враќаат во Барселона затоа што Шпанија се квалификуваше за СП и не сакаат да преземат ризик со повредите. А ова за Иниеста го гледам првпат... оваа вест ја нема на ниту една каталонска страна поврзана со Барселона. За Чави читав дека имал болки но не било ништо сериозно затоа што играше на последниот натпревар за Шпанија.:smir:
 

Mandar_80

е сеуште без репутација
Член од
3 август 2009
Мислења
217
Поени од реакции
11
Фанови на Барса.....yeeeeeeeeeeeee
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom