Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Уште еднаш ако ја дадат маратонската реклама на Т-Мобиле ќе го фрлам телевизорот!:uvo:
Овие ќе го јадат уште поише,само да влезе Иниеста наместо тој Педро,неможам да го поднесам,Сите напади ги сере!
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.772
Поени од реакции
9.956
Формацијата бе...:vozbud: Пеп е луд, тотално потполно откачено ЛУД!!! За второ да задржиме посед и можеби Иниеста во игра и би требало да го задржиме водството. На Алфа да им ебам рекламите глупи. Судијата е пичка, се гледа дека суди пристрасно :jaj:
 
Член од
12 октомври 2008
Мислења
1.945
Поени од реакции
89
Иниеста ИН Педро АУТ за второ...

а и жолтиов картон на Алвеш ме плаши.

ја видовте ли ситуацијата Рамос кога изведува слободен таму од нивната половина, а Меси беше на чекор од него и тој намерно проба да го погоди за втор жолт и Меси се тргна, ах педерче тој Рамос...
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Стварно Педро почна да изненадува место шпринт да ојде тој оди десно и мотка.:tapp:
Ајде сеа одбранбени играчи да зачукаме во тимот и да го одбраниме резултатот, со овој резултат ќе сум препрепрепрепрерперперпрпезадоволен :smir:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Пак ќе го посрамотиме Реал? Нема смисла ова што им се случува :pos2:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Иниеста за Педрица и ќе падне уште некој гол ;)
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
5.539
Поени од реакции
4.066
Ме плаши само судијава да не ни опне црвен...
 

Sir Dalton

Ću te patošem!
Член од
30 март 2010
Мислења
54
Поени од реакции
4
Стварно Педро почна да изненадува место шпринт да ојде тој оди десно и мотка.:tapp:
Ајде сеа одбранбени играчи да зачукаме во тимот и да го одбраниме резултатот, со овој резултат ќе сум препрепрепрепрерперперпрпезадоволен :smir:
Pedro e tapa koa igra od pocetok, ko rezerva bolje mi se pokazuva.
abe kakvo branenje rezultat Barca e tapa koa brani rez, garant ke primi gol... bolje vaka neka igraat, i Bojan moze mesto Pedro da vleze
 

Sir Dalton

Ću te patošem!
Член од
30 март 2010
Мислења
54
Поени од реакции
4
Ovoj Iniesta treba u solarium malce da ide :pos2:
U Picku Mater trebase Messi da im brcne uste 2, gi spasi Iker
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom