Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Ајде бре даворе иди си у твојо фан клуб треси си зелени!
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Пак им го натепа играч на Барса :pos2:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.772
Поени од реакции
9.956
Најнезгодната екипа за нас во ЛШ е надвор од конкуренција, така да оние што останаа не би требало да се проблем за нас. АМА...прво утре треба да си ја завршиме задачата против Штутгарт.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Најнезгодната екипа за нас во ЛШ е надвор од конкуренција, така да оние што останаа не би требало да се проблем за нас. АМА...прво утре треба да си ја завршиме задачата против Штутгарт.
Не викај два-пати. Најнезгодната екипа остана, опточно најнезгодниот тренер остана. Виде денеска Челзи не мрднаа. Не ми јасно како му успева ама кога ќе постави он тактита се е можно. Може и центарот да не го поминеш + Лига на Шампиони е ова и секој од секого може да изгуби и секој секого може да го победи:toe:
Ама тоа не е грижата. Нашата грижа е е Штуттгарт и тоа како да се запре Какау, ако успееме него да го запреме мислам дека нема да имаме проблеми:smir:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.772
Поени од реакции
9.956
Не викај два-пати. Најнезгодната екипа остана, опточно најнезгодниот тренер остана. Виде денеска Челзи не мрднаа. Не ми јасно како му успева ама кога ќе постави он тактита се е можно. Може и центарот да не го поминеш + Лига на Шампиони е ова и секој од секого може да изгуби и секој секого може да го победи:toe:
Ама тоа не е грижата. Нашата грижа е е Штуттгарт и тоа како да се запре Какау, ако успееме него да го запреме мислам дека нема да имаме проблеми:smir:
Мислиш Интер? Не потценувам ама без Меси и Ибра ги скинавме бе брат. Иако со Снајдер во игра а сега и со Пандев би имале многу покреативна игра, сепак мислам дека не би биле проблем. Единствено Манчестер не се посакувани сега за сега, друго што и да се падне не е проблем. ИАКО...малку ме фаќаат нерви за утре...требаше да си ја завршиме работата на гости, сега да не му ја мислам.
 
B

Beck's

Гостин
abe aj ostajte go stutgart:) nz od kade taa nervoza,siguren sum deka ke se izgubat niz terenot.Znaeme kako pomina lani oni koi remiziravme u prv odnosno vtor duel(osven Chelsea).Taka da mislite mu ja na zdrepkata.Ja posakuvam da ni padne Inter,onaka da gi spustime na zemja posle vecerasnava euforija.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Утре очекувам овој состав:
------------Валдес------------

Алвес--Пике-Милито-Максвел

Чави-------Туре-------Иниеста
----------(Бускетс)----------

Меси----Ибрахимович----Анри
 
R

Rigel Kent

Гостин
abe aj ostajte go stutgart:) nz od kade taa nervoza,siguren sum deka ke se izgubat niz terenot.Znaeme kako pomina lani oni koi remiziravme u prv odnosno vtor duel(osven Chelsea).Taka da mislite mu ja na zdrepkata.Ja posakuvam da ni padne Inter,onaka da gi spustime na zemja posle vecerasnava euforija.

Jas sakam Barsa i Inter vo finale :vozbud:
Na Santjago Bernabe -da puknat dusmanite :pipi:
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
А да баталиме барем до утревечер кој посакуваме за понатамошен противник?:smir:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Jas sakam Barsa i Inter vo finale :vozbud:
Na Santjago Bernabe -da puknat dusmanite :pipi:
Барса-Лион финале бе:vozbud::vozbud:Така ќе пукнат душмани. Баш ме интересира Мадриѓаниве у тој случај за кго ќе навива:)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Барса-Лион финале бе:vozbud::vozbud:Така ќе пукнат душмани. Баш ме интересира Мадриѓаниве у тој случај за кго ќе навива:)
Јас би сакал ЦСКА-Лион финале па да ве видам за кој ќе навивате:pos::pos:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
пеп може да биде казнет со уште некој натпревар зашто ги нарекол судиите лажговци на мечот со алмерија
http://barcelona.gol.bg/2010/03/17/zapochnaha-da-razsledvat-guardiola.73725


http://sportdenes.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3796:2010-03-16-16-49-35&catid=3:2009-12-26-20-23-56&Itemid=5
ова ке биде шлакот на тортата :vozbud:
Ова ќе биде свршување:drk::drk::vozbud:
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.019
Поени од реакции
22.926
Не се секирајте,ќе го дочекаме и тој ден,кога ќе го земеме пехарот сред Мадрид.:tv:
После елиминацијата на Челзи сум сигурен дека ќе освоиме ЛШ и оваа сезона!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom