Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
V

Viktoranius

Гостин
У пичку матер шо му се дешава на Пеп? 65 минути веќе е Бускетс во игра стварно незнам шо планира, нека го вади неможам да го гледам копилето на теренот.

Анри против мене на шпринт сто посто губи.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Messi the messiah...:barca:

ТОООООООООООо ИБРААААААААААА
 

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Лелееее акцијааааа :vozbud:
Ибракадабра и лакше се дише...
 
V

Viktoranius

Гостин
Ае нека ни е честито победата. Се намачивме али ова е Депортиво не Алмериа:)
 
B

Beck's

Гостин
Cestito poveke od slatkata pobeda na Barca.Mnogu mi se dopadna vecerasnava utakmica,so isklucok na Valdes koj mora sekoja sezona da ostavi nekoj vakov beleg.Se na se zasluzena pobeda,pa neka uci ronaldo od Messi malce kako do golovite a ne preku lizenje treva.Cestito uste ednas,pa da prodolzime so pobedi :smir:
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ibra prodolzuva da trese mrezi...ama stvarno najloso zasiluvanje na BARCA vo poslednite 10 godini....:vozbud:

Pri rezultat 1-2 za malce ke go jadevme na toa kontra sto ja imase Deportivo...sreka sto pogresno go dade pasot toj inace loso ni se pisuvase!

CESTITO NEKA NI E POBEDATA!
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Честито, иако се Пренервирав со она Бепцалоно Бускетс, Меси е докажа дека Златната Топка не ја земал за Џабе, Ибра е добар како што гледам се Подобар станува. Анри е Дрветина, Замена немора да се Најде као што глеам Педро е добар многу. али ако навистина сака Пеп да донесе некој и замена нека Донесат.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Ibra prodolzuva da trese mrezi...ama stvarno najloso zasiluvanje na BARCA vo poslednite 10 godini....:vozbud:

Pri rezultat 1-2 za malce ke go jadevme na toa kontra sto ja imase Deportivo...sreka sto pogresno go dade pasot toj inace loso ni se pisuvase!

CESTITO NEKA NI E POBEDATA!
Офсајд свиреше судијата.:smir:

Иначе нека ни е честито победа,сосема заслужена,овие 1 шут само што имаа и ни постигнаа гол друго ништо.

Наредна со Динамо Киев очекувам барем нерешено и 1 место во групата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom