Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
aj со среќа победа . ама да признаете само дека имавме подобри шанси и дека заслуживме гол. не ке биде лошо . Поздрав :pipi:

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: VIC NA GODINATA!!!! :pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
2.175
Поени од реакции
1.041
ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

НАЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈЈ ЈАКИ СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

VISCA BARCAAAAAAA

IBRAAAAAAAAAAAAAAAA ZVERRRRRRRRRRRRRRRRRR

P.S. Koga go postigna golot Ibra ne mozev da se smiram, piev voda i seker :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

MES QUE UN CLUB FC BARCELONA
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
А реков ја ... ако Барса го тепа Интер ке го тепа и Реал во темата Ел Класико и испадна дека сум во право... :)

Честито победа ;)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Честито победа луѓе и нека ни се множат:back:
Го изедоа Мадриѓаниве на велико:)
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
276
Поени од реакции
14
Сега ми се јавија од Барселона кажаа дека следната ЕЛ Класико ќе ни исклучиле уше еден играч оти и со десетина сме биле појаки.
Сега ќе бидат интересни коментарите од типот на dj Manga. Сигурно и они очекувале дека ке бидат декласирани па сеа се супер среќни. Честитки до Барса и до навивачите наши.
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Pa Ibra ke vleze i ke dade gol....imam takvo custvo :)



Auuu ama pogodiiiv....

Ps: zelenki sakam hahahaha


CESTITOOO CESTITOOO.....

Pokazavme deka sme najdobrite....pokazavme deka sme najgolemi....i so igrac pomalku recisi celo vtoro poluvreme a posedot na topkata bese na nasa strana....

IBRAKADABRAA....MESSI samo kako gi setase igracite na ZADRID...INIESTA ufff da bea vo moznost ke go ubieja ZADRIGJANIVe :pos2::pos2:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Реал се срам за фудбалот мислам дека повеќе не е прашање на дерби туку мачка и глушец.
Не заборавајте 2-6 на Santiago Bernabeu :pos2:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Aj честито нека ни е победата против ЗАДРИД, малце среќа имавме во последните 20 минути ама така е кога се игра со играч помалку но затоа гледавме блескави интервенции на Абидал,Пујол,Дани и Пике секоја чест за нив..
Абидал е моментално според мене еден од најдобрите бекови во светот бар јас така мислам
Бускетс одлично го држеше Кака и Гејот и имаше одлични влезови но жално што заработи црвен.:toe:
Но да не го заборавиме Ибра тој ни донесе победа, ке го памти тој гол долго време(цел живот).
Меси препознатливо секоја утакмица ја игра ѕверски, нема што да се коментира за него.:smir:
Чави и Иниеста исто како и Меси нема натпревар на кој што ќе играат дрвенечки.
Но по се наша е победата и нашо е класикото, нека ни е честито победата против ЗАДРИД и нека ни се множат.:smir:

VISCA EL BARCA ! ! ! !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom