Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Само нека остане во Казан ваков резултатот, да можеме малце порелаксирано да влезат играчите, а и ние посмирено да го гледаме натпреварот.:pop:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.641
Поени од реакции
5.954
Претпоставував дека ќе одиме со овој состав, ама ајде ваљда ќе влезат Меси и Ибра во второ.

А извини кој те тера па тебе да гледаш???
хехе ке гледам бе се шалам како мозе да ја пропуштам победата на интер:toe:
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Ајде нека ни е со среќа,уште 45 минути до почеток за нас најважниот меч оваа година:vozbud::vozbud::vozbud:
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
хехе ке гледам бе се шалам како мозе да ја пропуштам победата на интер:toe:
Глеам си се кладел а?
Брат тежок баксуз си барем на Реал не си ваљда и на Интер.
Ако си честито победа фанови на Барса.
Вечер сакам доста голови да има.
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
хехе ке гледам бе се шалам како мозе да ја пропуштам победата на интер:toe:
:pos2::pos2::pos2: гледам нешто дека си многу сигурен во победа на интер,но на крај ке се разочараш,кога ке видиш како твојот интер ке си оди поразен од Ноу Камп:vozbud::vozbud:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.641
Поени од реакции
5.954
:pos2::pos2::pos2: гледам нешто дека си многу сигурен во победа на интер,но на крај ке се разочараш,кога ке видиш како твојот интер ке си оди поразен од Ноу Камп:vozbud::vozbud:
Без меси и ибра нз како мислите да победите,ај идам ја пред тв да видам како интерашите во емисија кај филе го зезаат
 
V

Viktoranius

Гостин
Без меси и ибра нз како мислите да победите,ај идам ја пред тв да видам како интерашите во емисија кај филе го зезаат
Ќе флезат Ибра и Меси сигурно во 2ро полувреме, туку ќе ве видиме вас без креативецот.:)
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Без меси и ибра нз како мислите да победите,ај идам ја пред тв да видам како интерашите во емисија кај филе го зезаат
не е важно дали ке играат меси и ибра,барса можат и без нив,ајде ја идам да се спремам,уште 30 минути до почетокот на мечот:vozbud:
 
V

Viktoranius

Гостин
Што ќе им е креативец кога нема средина да поминат.
У право си. Кога можеше Динамо Киев да им даде 3 гола на Меаца, незнам зошто се радуваат на неиграењето на Ибра и Меси. Нема потреба да трошиме класа играчи.:)

Иначе заврши Рубин - Динамо 0-0.:) Ајде да тепаме и во 1/8 финале сме.
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
готово е заврши,рубин-динамо 0-0,сега ке може Барселона многу полесно да влезе на овој меч
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.758
Поени од реакции
9.923
Фала Богу, сега полесно се дише. Дај да ги суредиме овие и во недела да ги расплачеме пичките.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom