Фан Клуб: Барселона

Статус
Затворена за нови мислења.
I

IBIZA SOUND

Гостин
a ti moze li ednas koga ke se spomne imeto ZADRID vo najdobriot fan klub na planetata da se vozdrzis i da ne pisuvas

od napred blagodaram
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.560
Поени од реакции
14.328
a ti moze li ednas koga ke se spomne imeto ZADRID vo najdobriot fan klub na planetata da se vozdrzis i da ne pisuvas

od napred blagodaram
Не може. :smir:

Него глупо изгледа, кога некој друг обичен љубител на фудбалот би го прочитал тоа, стварно би се чудел зошто "почнале гужвите". Еве јас барам од тебе да ми кажеш зошто, затоа што ти го објави тоа...
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Не може. :smir:

Него глупо изгледа, кога некој друг обичен љубител на фудбалот би го прочитал тоа, стварно би се чудел зошто "почнале гужвите". Еве јас барам од тебе да ми кажеш зошто, затоа што ти го објави тоа...
Ок, quit.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Значи ептен давежи се овие од фан клубов Реал. Барем поголемиот процент.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
se vide na real zasiluvanjata kolku se dobri koga edvaj go pobedija herez
ke gi vidime kolku ke bidat dobri protiv golemite ekipi kako sevila valensija BARSA atletiko itn
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Aj ne se zamarajte so zadrigjani...neka uzivaat vo pobedata nad "golemiot" Xerez :pos2:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Ајде нека ни е со среќа победата!

Иначе Ибра ако продолжи вака(секое коло-гол):vozbud::drk::vozbud:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Добро бе Задрид мафија ќе прекинете ли да досаѓате. Ние почнеме да пишуваме кај вас одма почнувате да се жалите, па затоа ајде не досаѓајте, кој е појак моментално. Се видеело од вас до 75 минута против Ксерез 1-0, ама нема веза. Ќе дојде ноември, ќе играме едни против други, па тогаш ќе прајме муабет.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.560
Поени од реакции
14.328
Добро бе Задрид мафија ќе прекинете ли да досаѓате. Ние почнеме да пишуваме кај вас одма почнувате да се жалите, па затоа ајде не досаѓајте, кој е појак моментално. Се видеело од вас до 75 минута против Ксерез 1-0, ама нема веза. Ќе дојде ноември, ќе играме едни против други, па тогаш ќе прајме муабет.
Дој бе дој, слободно дојди кај нас ќе дискутираме до утре ако сакаш. Моментално Барса е појака, тоа е факт не знам зошто го спомна тоа, ама јас никаде не сум спомнал дека Реал е појак од Барса. За тоа со Ксерез само ќе ти кажам дека се гледа крајниот резултат кој беше многу голем и очекуван. Утре ќе ја заборавиме целата игра, ќе остани само крајниот резултат.

И да, џабе го зборувате тоа "ајде не досаѓајте". Знаете дека постојат модератори, па ако тие сметаат дека тоа е надвор од правилата нека ме банираат уште сега.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Дој бе дој, слободно дојди кај нас ќе дискутираме до утре ако сакаш. Моментално Барса е појака, тоа е факт не знам зошто го спомна тоа, ама јас никаде не сум спомнал дека Реал е појак од Барса. За тоа со Ксерез само ќе ти кажам дека се гледа крајниот резултат кој беше многу голем и очекуван. Утре ќе ја заборавиме целата игра, ќе остани само крајниот резултат.

И да, џабе го зборувате тоа "ајде не досаѓајте". Знаете дека постојат модератори, па ако тие сметаат дека тоа е надвор од правилата нека ме банираат уште сега.
Абе не форава за банирање, ама на моменти стварно се досаѓа:tapp:Ајде полека 4 кола од сезонава поминаа ќе прајме муабет понатаму има време.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.560
Поени од реакции
14.328
Абе не форава за банирање, ама на моменти стварно се досаѓа:tapp:Ајде полека 4 кола од сезонава поминаа ќе прајме муабет понатаму има време.
Па ќе прајме де, што ако и сега си попрајме, нешто негативна енергија да не ви стварам. Некој фан на Реал ако пише во фан клуб вие тоа одма го сфаќате сериозно. Тука сме само за забава, лошо ќе биде ако си кинеме коси за фудбалот.

Ве немав посетено одамна, па денеска влегов, и гледам одма овој Гоче со една вест во кое пиша дека "почнувале гужвите во Реал". Еве јас како не-фан на Реал Мадрид, туку како обичен љубител на фудбалот го прашав кој гужви почнувале, затоа што во тој текст што го објави нема ништо лошо напишано, се си е на место. Ама очигледно не може тој да ми одговори..

Патем, видете го видеово. :)


Парче ги прави. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom