Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
I

InF3cTeD

Гостин
http://www.bayernmkd.co.cc/novosti/1287

Eve ti statija i citaj kako tvojot francuzin vika deka bayern ne e dovolno silen tim za nego!!!!!
друже статијава ти е од 18/12/2009,тогаш Баерн не стоеше баш како шо треба и затоа следеше таа изјава,сега моментално тимот е за едно 90% подобар,играта е на повисоко ниво...
 
I

InF3cTeD

Гостин
Џабе гумите од автобусот и платата на шоферот што ќе ги носи.:pos2::pos2:
Дали се џабе гумите и шоферот не си ти да кажуеш,ти си должен да гледаш на телевизија,и да...они ќе трошат гуми и плата за шоферот...ако не друго барем ќе се прошетаат и ќе изиграат 1/4 финале,нешто шо твојата екипа го нема осетено 6 години
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
dobro so ne dadovme 350 milioni pa tie da ni bidat dzabe
Тие ги вратија парите само од продажбата на дресовите.А не како вие најскап транфер Гомез 35 М тотален промашај.Пак сега слушам Торес,Силва,Мата сте сакале да ги земате.Едно да ви е јасно.Баерн може да купи само ВТОРО КЛАСНИ играчи.
 
Член од
10 март 2010
Мислења
248
Поени од реакции
34
i jas bi bil razocara i bi bisel vakvi komentari ako bayern ne bi se plasiral 6 godini cetvrtfinale hahahahahahhahahahahahha ali nie ne sme real ova e BAYERN taka da nema da se sluci
 

Alex_DarklorD

Der Kaiser
Член од
1 октомври 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Za tvoja informacija ke ti kazam deka prvo bev za borusia Dortmund poradi Stariot lisec Hitsfeld pa so negovata preselba vo Bayern od togas sum so celo srce za Bayern i ne sum ispustil nitu sezona ne ja gledav samo sezonata 2004/2005 samo taa ja nemam sledeno drugo sve!
епа ако си глеал се Спасе, според мене ја би рекол дека е срамно да се каже такво нешто за Рибери, макар си заминал со лоши зборови....
по би го избрукал Балак за начинот на кој тој си замина одколку Рибери
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
Тие ги вратија парите само од продажбата на дресовите.А не како вие најскап транфер Гомез 35 М тотален промашај.Пак сега слушам Торес,Силва,Мата сте сакале да ги земате.Едно да ви е јасно.Баерн може да купи само ВТОРО КЛАСНИ играчи.
prvo Gomez go kupija za 30 milioni evra i vtoro ne mi zbori za promaseni transferi te molam real se na prvo mesto za toa
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Добро ај ишала да се пласирате понатаму,да ја освоите тројната титула и незнам што друго.Ви се напрај ќејфот сега,ама секогаш ќе си останете второкласна екипа.
 

spaso

Search Pretty Girls from your city for night
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
A ovoj za pretpostavuvam e za Real Madrid?
Zlatko Zlatko ve zalam a plus i da napomenam ako ne vi bea titulite osvoeni 5 po red od odpocnuvanjeto na ova natprevaruvanje mislam deka e od 55 do 60 sea nemase da ste nikoj i nisto vo ova natprevaaruvanje vprocem i toa se dokazuva izminative 6 godini A!!?
 
I

InF3cTeD

Гостин
ај бе остајте го нека си замара сам себеси,си имаат комплекси и си лечат насекаде....баталете го не му враќајте
 
Н

'Никола'

Гостин
Тие ги вратија парите само од продажбата на дресовите.А не како вие најскап транфер Гомез 35 М тотален промашај.Пак сега слушам Торес,Силва,Мата сте сакале да ги земате.Едно да ви е јасно.Баерн може да купи само ВТОРО КЛАСНИ играчи.
Ај со ова нека ти заврши излетот во фан клубов. Не си ни ти ни никој друг да кажува, што можи и како можи Баерн, кога појма немате од тимов. Резултатите сами си зборуваат. А вие слободно можите да си се сликате со дресовите.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom