Фан Клуб: Баерн Минхен

.

  • .

    Гласови: 7 87,5%
  • .

    Гласови: 1 12,5%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
аман бе Бобан го отече со тој Марин,па Суарез од Ајакс е 1000000000 пати подобар од Марин,секоја сезона ја игра јако а сезонава има и еден тон голови дадено...марин та марин
Suarez podobar od marin a ????? Ne mi se veruva,holandska i germanska liga sporeduvas druze.
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Marko Marin i Robben ke bidat odlicna dvojka na riberry ne sakam ni imeto veke da mu go spomnuvam,neka si odi i da ne go gledam poveke vo moj tim mameto negovo francusko debil.



ептен благодарно мислење за човекот што 2 години не вадеше од живи срамови....

Da be da ne vadese od sramovi.Riberry poveke bese povreden odkolku sto igrase...minatata nedela ne se bese pojavil na 3 treninga taka da spored toa deka pocna da glumi zvezda taman si e da si odi vo Real Madrid tamu site se ponasaat debilno kako nego.
Imase intervju samo ne se sekavam koga bese go ponizi Bayern,od togas go smeniv mislenjeto za nego.Ni treba GERMANEC na negova pozicija koj ke go zgolemi moralot vo timot razbiras li...
 
M

Mario Gómez

Гостин
Јас го сакам Гуркуф :))) а мора нешто и во одбраната да се направи




a Robben ? :)) taka da nemoj protiv holandzanite heheh
Знам знам, али клубот го води dutchman, кој ги фаворизира холанѓаните и играчите од eredivisie, додека на друга страна ги мрзи јужноамериканските играчи,(види Лусио, Соса, ЗеРоберто)... Не сакам да се претвориме во холандски тим па да најебиме после.

Реал пред две години имаше 5-6 холанѓани во тим.:ija:

аман бе Бобан го отече со тој Марин,па Суарез од Ајакс е 1000000000 пати подобар од Марин,секоја сезона ја игра јако а сезонава има и еден тон голови дадено...марин та марин
Секој си има омилен играч кој сака да дојде во тимот, ја нејќам ни Суарез ни Афелај.
Suarez podobar od marin a ????? Ne mi se veruva,holandska i germanska liga sporeduvas druze.
Тачно, 80% од играчите од eredivisie се губат кога ќе ја напуштат лигата.:wink:
 
Член од
10 март 2010
Мислења
248
Поени од реакции
34
Ribery nikogas ne kazal los zbor za bayern a da ne zboram pak deka go ponizil neznam so si gledal ti... ako ne bese ribery vo poslednive 2-3 godini ke igravme uefa cup kojznae dali i ke stignevme do uefa cup taka da bezsmisleno zbores
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
Н

'Никола'

Гостин
Gomez ke igra protiv Manchester? mislam deka sega mu e shansata da se pokaze stvarno niso ne pokaza sezonava za 30 mio mozevme mn podobar igrac da zememe ali se nadevam deka ke se vrati vo forma koja sto ja imase minatata godina
Гомез се враќа сега за со Штудгарт, така да сигурно ќе игра и со Манчестер (освен ако не се повреди на таа со Штрудгарт, што не ми се верува:toe:). Нормално дека не игра како лани, затоа што игра во Баерн, а не во Штудгарт, и мислам дека не е толку слаб како што викате. Оти тој игра и поназад, учествува во формирањето на акциите, а не е скрос истурен напаѓач кој чека само топки. Само да видиме после повредава како ќе изигра.
 

Alex_DarklorD

Der Kaiser
Член од
1 октомври 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Спасе, по ова што го глеам, мислам дека си испуштил едно 2 сезони.....
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Радувајте се уште малку,Робен ваков Робен таков,дур не имате играно со Манчестер.
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Спасе, по ова што го глеам, мислам дека си испуштил едно 2 сезони.....
Za tvoja informacija ke ti kazam deka prvo bev za borusia Dortmund poradi Stariot lisec Hitsfeld pa so negovata preselba vo Bayern od togas sum so celo srce za Bayern i ne sum ispustil nitu sezona ne ja gledav samo sezonata 2004/2005 samo taa ja nemam sledeno drugo sve!
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom