Фан Клуб: Арсенал

Член од
27 септември 2010
Мислења
5.052
Поени од реакции
7.104
Тросард исто така, засилување на сезоната (во права смисла).Голови, асистенции, дефанзивна улога, а напред се снаоѓа и како крило и како шпиц со ист квалитет.
 
Член од
18 ноември 2011
Мислења
770
Поени од реакции
455
Има некое конкретно инфо за Салиба?
 
Член од
27 декември 2020
Мислења
554
Поени од реакции
1.017
Тоа рекламите да ги сонуваат говна едни. А мислев дека ќе е подобро на Арена отколку на СК. :pov:
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.043
Поени од реакции
6.711
Не памтам некој играч во Арсенал да имал подобра ренесанса од Џака.

Иначе примаме многу смешни голови, премногу се опуштаат играчиве. Рамсдејл треба да ги среди малце, нека летаат шамари
 
Член од
27 декември 2020
Мислења
554
Поени од реакции
1.017
Кога го критикував Жезус пред светското, беше затоа што очекував вакви утакмици од него.
Одлична победа денес.
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.043
Поени од реакции
6.711
Make or break утакмица, никогаш побитна.
Автоматски споено мислење:

Ништо не научиле од лани...Џака ги разбуди мртвиве со тоа очајно глупиот потег. Лани Артета ја еба, сеа вој. Добро е што дојде полувреме
 
Последно уредено:
Член од
27 декември 2020
Мислења
554
Поени од реакции
1.017
Џака или ќе го извади Артета или судијава со црвен. Не е можно некој толку многу да губи контрола над себе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom