Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 април 2008
Мислења
593
Поени од реакции
10
Treba za Manchester da se napravi takva slika, inace ocekuvam utre da se povtori igrata na Arsenal koja veruvajte me ostava bez zdiv defintivno broj 1 spored mene ocekuvam pobeda protiv Porto 3-0
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Treba za Manchester da se napravi takva slika, inace ocekuvam utre da se povtori igrata na Arsenal koja veruvajte me ostava bez zdiv defintivno broj 1 spored mene ocekuvam pobeda protiv Porto 3-0
Сите ги остава без здив играта на Арсенал-ВЕРУВАЈ ама не признаваат сите бе брату,шо да им правиме то е ...утре ранетиот лав ке го "истури" бесот на недолжните Португалци, позз
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
Сите ги остава без здив играта на Арсенал-ВЕРУВАЈ ама не признаваат сите бе брату,шо да им правиме то е ...утре ранетиот лав ке го "истури" бесот на недолжните Португалци, позз
Dobro kazano.
Lavot e najopasen koga e ranet :D mislam deka ke tepame utre.
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Добродојде.

И не пишувај во еден пост А, во втор пост Б, во трет В.:helou:
од мал е за Арсенал:).
Добредојде Драган....ај ти ке си на среќа..одиме утре на победа:):pipi:
,ДОБРЕДОЈДЕ...абе со олку топџии ке ја окупираме цела Македонија...позз
на сите што го симпатизиртаат овој клуб , сите што мислат дека треба да гледаат убав фудбал ...

добредојдовте во фан клубов !
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Сите пред ТВ во 20:40 на мтв1, да гледамо како гази Арсенал и да им покажемо на светот кој тим игра најубав фудбал :wink:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Од сега не типувам.

Али се надевам* дека ке ги победиме, иначе многу сакам денеска да го видам Силвестре пред Клиши, тоест ова ке му биде дебито за Арсенал.(ако настапи)

Инаку еве една трансфер шпекулација за во Јануари(наводно)
Brazilian Youngster Detinho Linked With Gunners Move
:helou:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Se nadevam so porto kje izigrame mnogu podobro i kje pobedime
2-0 tip:wink:
Не дека ќе изиграмо подобро туку ќе се зверимо, ќе ја играмо нашата игра со прецизни пасови а и секогаш мн опасните дупли пасови во противничкиот шеснаестерец, мојот тип е нешо повеќе од 2-0:wink: особено ако се звери Аде:) и ги искористи шанските што ќе му се пружат.
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Од сега не типувам.

Али се надевам* дека ке ги победиме, иначе многу сакам денеска да го видам Силвестре пред Клиши, тоест ова ке му биде дебито за Арсенал.(ако настапи)

Инаку еве една трансфер шпекулација за во Јануари(наводно)
Brazilian Youngster Detinho Linked With Gunners Move
:helou:
Многу ми личи на Роналдо(дебелиот) исто и бразилец е и би сакал да дојде у Арсенал Венгер и неговите скаути не погрешиле во избор на млади играчи.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.065
Поени од реакции
666
Абе изгледа криво ви е што сме Англиски и Европски шампиони,па само со нас се замарате???:tapp:
Манчестер ви е приоритет???:tapp:
:pos2::pos2::pos2:
Абе вие сте навивачи еј...:pusk:
Од шо ми е криво да ти кажам ,почнав на криво да мочам :bip::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom